Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Vampir Yüz Germe

Çekici bir görünüm için en doğal tedavi

PRP Turkey

Genç cilt, yaşlılar için arzu edilen bir durum olan elastik ve pürüzsüzdür. Genellikle başlangıçta fark edilmeden, bu elastikiyet 20 yaşından itibaren azalmaya başlar. Bunun nedeni, vücudun giderek daha az kolajen üretmesi ve hücrelerin doğal yenilenme yeteneğinin azalmasıdır. Sonuç, cildin artan bir şekilde gevşemesidir ve bu da kırışıklıkların oluşumuna yol açar.

Bir süredir, vücudun kendini yenileme yeteneğine dayanan denenmiş ve test edilmiş bir kırışıklık önleme yöntemi uygulanmaktadır. Bu yeni yöntem PRP tedavisi altında bilinmekte ve vücudun kendi kanından elde edilen plazmayı kullanmaktadır. Bu vücudun dolgu maddesi yeni kolajen oluşumunu sağlar. Bu da hücre yenilenmesini uyarır ve cilt yeniden hacim kazanır. Kırışıklıklar kaybolur ve cilt gözle görülür şekilde canlanır.

Yüz için PRP – Genel bilgiler

Vampire-Lift adı verilen bu işlem yabancı maddeleri ortadan kaldırır. Bunun yerine önce hastadan az miktarda kan alınır ve daha sonra kan plazması elde etmek için santrifüj edilir. Bu plazma daha sonra ince kanüller yoluyla alt kesime enjekte edilir. Plazma, yeni hücreler üreten ve cildi daha dolgun ve daha esnek hale getiren doğal bir yenilenme sürecini harekete geçirir.

İşlem profesyonelce yapılırsa kırışıklıklar için en doğal tedavilerden biridir. Bu nedenle, başarılı bir sonuç için kırışıklıkların minimal invaziv tedavisinde uzun süreli bir uygulama gereklidir.

Vampire facial

Doktorla istişare

İstanbul’da yüz PRP tedavisi yapılmadan önce sizinle yoğun bir konsültasyon yapıyoruz. Daha sonra size tedavi sürecini anlatacağız ve işlemle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek olası riskler hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceğiz. Ameliyat sonrası süreç de anlatılacaktır.
PRP’de yüz için danışmanlık görüşmesi de tedavi randevusunda yapılabilir ve ücretsizdir.

Tedavi öncesi ve sonrası PRP

İstanbul’da yüz PRP tedavisi 40 ila 60 dakikalık büyük ölçüde ağrısız bir tedavi olduğu için anestezi gerektirmez. İstenirse bölgelere anestezik krem ​​ile uyuşturulabilir. Olası şişlikler birkaç saat sonra kaybolur. İlk etkiler birkaç gün sonra zaten fark edilir. Tam hücre yenilenmesi yaklaşık iki ila üç ay sonra tamamlanır. Tedaviden sonra hasta hemen evine gidebilir ve bir süre spor, sauna ve solaryumdan uzak durmalıdır. Özel tedavi sonrası işlemler gerekli değildir.

https://www.beautytravels24.com.tr/turkiyede-vampir-yuz-germe/

Türkiye'de Yüz İçin PRP Tedavisi

All our local patients in Istanbul can benefit from a special price. Simply speak to our local team in the clinic directly.

Vampire Facial Frequently Asked Questions

With the own blood-PRP-plasma therapy, also called vampire lift or Dracula therapy, the facial skin's completely natural regeneration around the eyes, neck, décolleté, and hands is possible. In the PRP, the platelet-rich plasma, highly concentrated growth factors are stored, which Stimulate cell regeneration and skin renewal. Studies prove the effect of the production of the body's own hyaluronic acid, increases in collagen fibers, and the reduction of wrinkles.

A PRP treatment has a preventive effect against skin aging and stabilizes the "as-is" condition over many years. Anyone who is already suffering from skin aging and wants to biologically reduce existing wrinkles and improve the skin's appearance should consider a PRP treatment.

We recommend 3-4 treatments per month. The effect lasts for about 12-18 months and should then be refreshed annually with one or two treatments.

The application of an anesthetic seal to the skin is very gentle on particularly sensitive patients. Since only the body's own extract from its blood is used in the treatment, no incompatibilities to be expected. The increased blood circulation can be noticed immediately after the treatment. If there is a slight reddening of the face, a mask/cream is applied, which will reduce the accompanying symptoms immediately.