Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Kaş Ekimi

Kaş kılları ve kafadaki kılların bir büyüme ve dinlenme evresi vardır. Çoğu durumda kaşların aşırı alınması, cilt bozuklukları (dairesel saç dökülmesi gibi), Kalıcı Makyaj, kemoterapi vb. kaşlarda deformasyona hatta dökülmeye neden olur.

Eyebrow Transplant Turkey

Tekrar çıkmayan kaş kılları, ekilen saçlarla değiştirilebilir. Kaş ekimi de tıpkı saç ekimi gibi ense bölgesinden alınan saç köklerinin ekimi ile yapılır. İnce boyun kılları çıkarılır. Ekilen saç kökü sayısına göre 1 cm genişliğinde ve 5-10 cm uzunluğunda yatay şerit tıraş edilir. Saç kökleri çok ince içi boş iğnelerle mikromotor kullanılarak alınır. Saç kökünün alınacağı bölge minimal olduğu için bu bölgede iz kalmaz. 40-50 ila 400-500 greft alıp saçı ihtiyaç duyulan yere ekebiliyoruz. Nakil lokal anestezi altında gerçekleştirilir, böylece hasta tedavi sırasında ve sonrasında ağrı hissetmez. Ekim sırasında kaşların anatomik yapısı ve çıkış yönü dikkate alınmalıdır.

Uzmanlarımız ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilen kaş ekimlerimiz, doğal görünümlü kaşlara yol açmaktadır. Kaşların toparlanması ve son şeklini alması 4-6 ayı bulur. İki ay sonra hasta kaşlarını alabilir. Ekim sonrası çıkan ilk kaşlar aynı özelliklere sahip olduğu için donör bölgedeki saçlar gibi uzar. Yaklaşık bir yıl sonra kaş bölgesindeki kan dolaşımı uyum sağladığı için büyüme durur ve kıllar kaş kıllarının özelliklerini alır.

https://www.beautytravels24.com.tr/kas-ekimi/

Eyebrow Transplant Cost in Turkey

Kaş Ekimi Maliyeti
350
Minimal Bölge
Kaş Ekimi Maliyeti
750
Her İki Kaş
Kaş Ekimi
1.250
Her İki Kaş
All inclusive package
 • 17 Yıllık Tecrübe
 • 35 Yıllık Garanti
 • 150€'ya kadar Uçak Bieti
 • 5 Yıldızlı Otelde 3 Gün Konaklama
 • Labaratuvar Testleri, Saç Bakım Ürünleri
 • VIP Araçla Tüm Transferler
 • Park Et & Uç
 • Refakatçiye Ücretsiz Konaklama
 • Ücretsiz Şehir Turu
 • Ön Ödeme Yok
 • Türkçe veya Yabancı Dilde Asistan

Eyebrow Transplant Frequently Asked Questions

It is a transplantation of the patient's own hair to the eyebrows in need.

A repositioning of the eyebrows should result in a younger, more open, or friendly facial expression. It also makes eyebrows look more striking, more masculine, or more feminine. The perfect position and shape of the eyebrows depend primarily on the individual facial contour.

If only small areas on the eyebrows need to be filled in, hair can be taken from the eyebrows. If there is not enough hair there, the hair is removed from the back of the head, as in hair transplantation using the FUE method.

Repositioning is a correction of the eyebrows. Where the hairs interfere, they are removed with a hollow needle. Where the eyebrows are to be newly formed, small channels are pricked. The previously removed hairs are transplanted into these channels.