Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye'de Lazer Göz Ameliyatı

Laser eye surgery iLasik in Turkey

iLasik

iLASIK'teki "i", hastaya özel olarak uyarlandığından "bireysel" anlamına gelir. iLASIK ile ilk kez tüm operasyon adımlarını hastaya özel olarak ayarlamak mümkündür.

Laser eye surgey Relex Smile in Turkey

Relex Smile

Bunun Lasik'e göre avantajları vardır: Ameliyattan sonraki ilk günlerde hiçbir flep kaymaz. Azgın tabakadaki minimal bir mini delik kaldırılır...

Laser eye surgery PRK in Turkey

PRK

Lasek/PRK ile kornea tabakası kalınlığı (flepler) katlanmaz, ancak yüzeysel kornea tabakası tamamen çıkarılır. Buna iz bırakmayan LASIK denir.

Lens implantı

Multifocal lenses Turkey

Multifokal Lensler

Çok odaklı lensler, korneanın kenarındaki küçük bir kesiden (minimal invaziv) implante edilir ve uzağı ve yakını net görmenizi sağlar. Bu lenslerin birkaç odak noktası vardır.

Trifocal lenses istanbul

Trifokal Lensler

Bu lens türü, sunulan üç lens arasında en yaygın olanıdır. Bu torik trifokal lensler, kornea kenarındaki küçük bir kesiden implante edilir ve uzakta, yakın ve içte keskin odaklamaya izin verir.

Monofocal lens istanbul

Monofokal Lens

Monofokal lensler, kornea kenarındaki küçük bir kesiden implante edilir ve uzakta keskin bir görüş sağlar. Ancak bu lensler sadece bu dar görüşlülüğü düzeltir.

İstanbul'da Göz Lazeri Kliniği

Kliniğimize bağlı Medibeauty Clinic, uluslararası departmanımızı temsil ediyor ve Türkiye'deki uluslararası JCI sertifikasına sahip en iyi ve en deneyimli özel kliniklerden biridir. En son bilimsel ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır, bu nedenle lazer göz tedaviniz sırasında en iyi şekilde bakılır ve çok deneyimli ellerdesiniz.

mehr info
Medical Team Laser Eye
Medical Team Laser Eye

Tecrübeli Doktorlar

Tecrübe kalite demektir! İstanbul'daki ortak doktor ekibimiz, göz cerrahisindeki kapsamlı deneyimleri nedeniyle mükemmel bir üne sahiptir. 12 yılı aşkın süredir aynı doktorlarla çalışıyoruz. Günde 10-12 lazer göz tedavisi ve lens implantasyonu yapıyorlar. Bu, doktorlarımızla doğru ellerde olduğunuz ve sorularınızı İngilizce olarak cevaplayabilecekleri anlamına gelir. Her yıl binlerce komplikasyonsuz operasyonun deneyiminden, cerrahların hijyen standartları ve The Medibeauty Clinic'teki uzmanlıkları hakkında endişelenmenize gerek kalmaması sağlanır.

mehr info

Laser Eye Frequently Asked Questions

The procedures are safe from a medical point of view. The complication rates for treatment are 0.5%, which is on par with contact lenses. The LASIK procedure has been used millions of times and was officially recognized as a healing method as early as 1999. Only the surface of the eye is treated. The eye is not opened with this procedure.

The ideal method for correcting defective vision (e.g. LASEK & PRK, LASIK) depends, among other things, on

  • the diopter values
  • the corneal thickness and structure
  • the pupil diameter
  • presbyopia

As a rule, full vision is already given directly after the treatment. By the next day at the latest, the patient will see much better. The complete healing process takes a few weeks at most. Work on the PC can already be done the next day. After 1-3 days, the full ability to work is usually established.

The clinic should meet essential quality standards in terms of hygiene, staff, care, and equipment. Factors such as the number of operations performed should be taken into account to determine the experience of the treating physicians.