Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Şirket Felsefemiz

Derya Gezer and Halit Gezer

“Güzelliğiniz emin ellerde.”

Beauty Travels 24’te cerrahi, bir kalite vaadidir. Öncelikli amacımız hastalara en yüksek ürün ve hizmet kalitesini maksimum müşteri memnuniyeti ile sunmaktır. Beauty Travels 24, bu yüksek kalite standardını garanti etmek için iletişim kanalları ve teknolojisini sürekli olarak yenilemekte, kadrosunu büyütmekte geliştirmektedir.

Hedefimiz hastalarımızı %100 memnun etmektir. Size en iyi fiyatlarla en kaliteli ve sofistike hizmetleri sunmak istiyoruz.

Değerler ve Tarih:

Beauty Travels 24, 2006 yılında kuruldu ve o zamandan beri tam müşteri memnuniyeti için çabalıyor.

Deneyimli ekibimizin her üyesi hastamızın yanında olmaya çalışır ve yol gösterici olarak aklında hep şu soru vardır: “Bir hasta olarak bu hizmeti nasıl almak isterim?”

Felsefemizde müşteri memnuniyeti önce “güven” anlamına gelir çünkü güvenin tüm insan ilişkileri için en yüksek önceliğe sahip olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda verdiğimiz sözleri yerine getirmeye çalışıyoruz, bu nedenle tüm ekibimiz bu ilkelere göre disiplinli çalışıyor.

Her şeyden önce biz bir aileyiz ve ailemizde saygıya, güvene ve işbirliğine büyük değer veriyoruz. İlkelerimizi sürdürmek için sorumlulukları paylaşır ve ekip sinerjisini kullanırız. Sunduğumuz hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini doğrudan yansıtan verdiğimiz sözleri tutmak, şirketin her türlü finansal faydasının üzerindedir.

Beauty Travels 24, koşulsuz hasta ve çalışan memnuniyeti felsefesini ön planda tutarak, hizmet kalitesini artıran empati ve sinerjinin gelişimini takdir etmektedir.

Gülümsemeniz ve memnuniyetiniz bizim birincil motivasyonumuzdur!

https://www.beautytravels24.com.tr/sirket-felsefemiz/