Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Tedavi Süreciniz

  • Güzellik ameliyatları ile saç ekimi için gerekli Greft sayısını tahmin edebilmek, saç ekimi için gerekli Greft sayısını tahmin edebilmek ve ameliyat tekniğini belirleyebilmek için sorunlu bölgelerinizin güncel fotoğraflarına ihtiyacımız var. Bu fotoğraflar İstanbul’daki klinikteki yetkili plastik cerraha iletilir. Gerekli greft numarasını veya tekniğini aldıktan sonra size bağlayıcı olmayan bir maliyet hesaplaması gönderebiliriz.
  • Yaklaşık 1-2 gün sonra, bir maliyet hesaplama ve bilgi kılavuzu alacaksınız (eğer bunu bizden henüz almadıysanız). Dilerseniz size memnuniyetle örnek uçuşlar göndeririz. Lütfen tercih ettiğiniz kalkış havalimanının hangisi olduğunu ve seyahat süresini bize bildirin.
  • Maliyet hesaplamasını okudunuz mu ve şimdi başka sorularınız mı var yoksa hala net olmayan bir şey mi var? Lütfen bizimle iletişime geçin. Size cevap vermekten mutluluk duyarız.
  • Tüm sorularınız cevaplandıysa ve şimdi tedaviye devam etmek istiyorsanız, uçuş örnekleriyle birlikte bizden almış olduğunuz tamamlanmış hasta kayıt formunu geri göndermenizi rica ediyoruz, o zaman tüm seyahatinizi ayarlayabiliriz.
  • Dilediğiniz uçuşu zevkle rezerve edebiliriz. Rezervasyon belgelerinizi, uçak biletlerinizi ve ayrıntılı bir seyahat rehberi alacaksınız. Tedavinizi bir aile tatili ile birleştirmekten çekinmeyin.
  • Uçak bileti rezervasyonu yapmamızı isterseniz, 15 € işlem ücreti alınacağını lütfen unutmayın. Kendi uçuşlarınız için rezervasyon yaptırırsanız ve kayıt formuyla birlikte uçuş rezervasyon onayınızı bize gönderirseniz hiçbir ücret/banka havalesi gerekmez.
  • O zaman sadece bavulunuzu hazırlamanız gerekiyor. Gerisini SİZİN için biz hallederiz!
https://www.beautytravels24.com.tr/tedavi-sureciniz/