Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Diş Estetiği Tedavi Süreci

1. Gün

Dentistry Itinerary in Istanbul Day 1

İstanbul'a gelişiniz

Pasaport kontrolü ve bagaj teslim işlemlerinin ardından havalimanındaki ana giriş alanına girilmelidir. Beauty Travels 24 üzerinden konforlu bir seyahat rezervasyonu yaptıysanız, çalışanımız Vodafone mağazasının yanındaki bilgi noktasında sizi bekliyor olacak. Üzerinde adınızın veya şirket logomuzun yazılı olduğu bir tabela taşıdıklarını göreceksiniz. Daha sonra sizi ilk gece kalacağınız check-in için otelinize götürecektir.

Dentistry Itinerary in Istanbul Limak Hotel

Ön muayeneniz için diş kliniğine götürüleceksiniz. Varış saatinize bağlı olarak, genellikle varış gününde ayrıntılı bir ön muayene yapılır. Ameliyatın tüm detayları sizinle klinikte görüşülür. Daha sonra otelinize geri getirileceksiniz.

2. Gün

Dentistry Itinerary in Istanbul Day 2

Operasyon Günü

Ameliyatınız için otelden alınıp kliniğe götürüleceksiniz. Orada tedavi hakkında bilgilendirileceksiniz ve dişlerinizin röntgen görüntüsünü alacaksınız. Tedavi ile ilgili tüm detayları görüşebilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Uzman zaman alacak ve ayrıntılı bir konsültasyon almanızı sağlayacaktır.

3. Gün

Dentistry Itinerary in Istanbul Day 3

Takip muayenesi ve taburcu:

Takip klinikte yapılır. Durumunuz stabil ise hastaneden ayrılabilirsiniz ve otelinize götürüleceksiniz. Aksi takdirde, sizin için başka bir muayene düzenleyeceğiz. İngilizce konuşan bakımınızın telefon numaralarını alacaksınız. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, hem English care'nizi hem de bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

Takip muayenesinden sonra:

Artık boş zamanlarınızda harcamak için zamanınız var. Lütfen bir sonraki takip muayenenizi doktorlarla veya İngilizce bakımınızla görüşün. Sonraki kontrol muayenesi için tekrar otelinizden alınacaksınız.

Ayrılış günü:

Havaalanına transfer edilmeden önce serbest zamanınız olacak. Öğlen 12:00'de otelinizden çıkış - bavullarınızı otel resepsiyonuna bırakabilirsiniz. Takip muayenenizi uçuşunuzdan 4 saat önce alabilirsiniz. Transfer servisimiz tarafından otelinizden alınıp önce kliniğe getirilecek ve son olarak da havalimanına götürüleceksiniz.

 

 

Kısa Videomuz

Dentistry Itinerary Frequently Asked Questions

After passport control and baggage claim, please proceed to the public anteroom of the airport. If you have booked a comfort trip via Beauty Travels 24, a member of our staff will be waiting for you at the Vodafone information stand. It can be easily identified as our staff will have a sign with your name and our company logo on it. He will accompany you to your booked hotel for check-in, where you will be accommodated for the first night.

We accompany you to the dental clinic for the preliminary examination. Depending on your arrival time, this will take place on the day of arrival. A detailed preliminary talk informs about the details of the operation. They will be discussed in practice. Afterward, you will be brought back to the hotel.

You will be picked up from your hotel and taken to the clinic where you will be operated. You will be informed about the exact treatment method, and you will receive an X-ray of your teeth. You can discuss all details of the treatment and ask your questions. The specialist will take his time and have a detailed conversation with you.

The follow-up examination takes place in the clinic. Once your health condition is stable, you can leave the clinic, and you will be taken to your hotel. You are welcome to arrange further examinations. You will be given a telephone number of our English-speaking care. If you feel unwell, you can reach us by telephone around the clock.