Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

İstanbul’a yolculuğunuz ve tedavinizin seyri, güzellik bakımınıza bağlı olacaktır. Konaklamanız 3 ile 7 gece arasında sürebilir. Her operasyon için gereken geceleme sayısı her zaman belirtilir. Pazar günleri gelebilirsiniz ancak haftanın bu günü ameliyat yapılmayacaktır.

Aşağıda bu gerekli günler içerisinde tedavi sürecini açıklıyoruz. Rezervasyon belgelerinizi, uçak biletlerinizi (bizim tarafımızdan rezerve edildiyse) ve ayrıntılı bir seyahat programı klasörünü alacaksınız.

Bireysel hizmetiniz için güzellik bakımı geziniz için bir rehber hazırladık.
Burada rezervasyon yapmadan önce seyahat planınızı ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

https://www.beautytravels24.com.tr/istanbulda-plastik-cerrahi-yolculugunuz/

1. Gün

Plastic Surgery itinerary in istanbul Day 1

Hasta kayıt formunuzu doldurup gönderdikten sonra çantalarınızı toplayıp, hareket günü düzenli bir şekilde havalimanına gidebilirsiniz. Pasaport kontrolü ve bagaj tesliminin ardından lütfen havalimanı lobisine gidiniz. 

Plastic surgery Limak Hotel

İstanbul'a varış – transferiniz

Transferinizi zaten hallettik. Geliş saatinize bağlı olarak ön muayeneniz için kliniğe transfer edileceksiniz. Geç gelirseniz, rezervasyon yaptığınız konaklama birimine (otel/klinik) transfer edilirsiniz. Ertesi gün ön muayenenizi ve konsültasyonunuzu alacak, anestezist ile görüşecek ve ameliyat öncesi tüm detayları öğreneceksiniz. Ardından otele götürüleceksiniz.

2. Gün

Plastic Surgery itinerary in istanbul Day 2

Tedavi günü

Randevunuz için otelinizden alınacak ve ameliyat olacağınız kliniğe götürüleceksiniz. Tedaviden sonra bir gece klinikte kalacağınız için lütfen bavulunuzu yanınızda getiriniz.

Kan verdikten ve laboratuvar testleri yaptıktan sonra ve anestezi uzmanıyla görüştükten sonra ameliyata hazırlanacaksınız. Ameliyattan önce, tedavi detaylarını tartışmak ve kalan soruları sormak için bir fırsatınız daha var.

3. Gün

Plastic Surgery itinerary in istanbul Day 3

Klinikten takip ve taburculuk

Bugün, takip muayenesi yapılıyor. Sağlık durumunuz stabil ise taburcu edileceksiniz. Aksi takdirde klinikte bir gece daha kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahatsız hissediyorsanız, English Care'inizle veya bizimle günün her saatinde telefonla iletişime geçebilirsiniz. İngilizce konuşan bakımınız için telefon numaralarını alacaksınız. Ardından otelinize götürülecek ve dinlenmek için zamanınız olacak. Lütfen bir sonraki muayene randevunuzu tıbbi ekiple veya İngiliz bakımınızla düzenleyin. Artık boş zamanlarınızda harcamak için zamanınız var. Takip muayenesi için tekrar otelinizden alınacaksınız.

4. Gün

Plastic Surgery itinerary in istanbul Day 4

İstanbul'da hareket planınızdan bir gün önce

Artık İstanbul'a bakmak ya da bir şeyler yemek için dışarı çıkmak için bolca vaktiniz var. Ama lütfen fiziksel efordan kaçının.

İkinci kontrol muayenesi için tekrar otelinizden transfer ile alınıp kliniğe götürüleceksiniz. Takip muayenesinden sonra, seçtiğiniz otele geri transfer edileceksiniz. Artık alışverişe gitmek ya da İstanbul'un güzel yerlerini görmek için vaktiniz var.

Ayrılışınız

Transfer hizmeti sizi almadan önce zamanınızı dilediğiniz gibi kullanmaktan çekinmeyin.

Saat 12:00'de otelden çıkış yapmalısınız - bavullarınızı otel resepsiyonuna bırakabilirsiniz.

Kalkıştan 4 saat önce: Takip muayenenizi henüz almadıysanız, uçuşunuzdan 4 saat önce yaptıracaksınız. Transfer ile otelinizden alınacaksınız ve ilk önce takibiniz (son kontrol) için kliniğe getirileceksiniz ve ardından havalimanına götürüleceksiniz.

 

 

Kısa Videomuz

Plastic Surgery Itinerary Frequently Asked Questions

If you wish, we can book the flight for you. For this, we need a completed booking form from you. If you book your flight individually, we need a flight booking confirmation to pick you up from the airport on time.

We pick you up directly at the airport and transfer you to your hotel! You also do not have to go to the hospital alone. All-around care is provided.

All of our surgeons are certified specialists and experts in their field. You can be sure that you are in the best hands with us.

Of course, you can book an accompanying person with us. The accompanying person pays an extra charge for accommodation in the same room or a room of their own, but this will be discussed individually before the trip. Please indicate the accompanying person when booking. We plan this into the calculation of costs.