Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Saç Ekimi

Hair transplant ManuelHair transplant Manuel
Saç Ekimi Yöntemleri

Dolgun saçlar, erkeksi bir görünüm için çok önemlidir. Burada, hangisinin en iyi sonuçları garanti ettiğini öğrenmek için her teknik ve yöntem hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

mehr info
Hair Transplant FueHair Transplant Fue
En İyi Saç Ekimi Yöntemi

Tecrübe kalite demektir! Tüm saç ekimi operasyonlarımız partner kliniğimizde uzman doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. Doktorlarımızın her biri saç ekimi konusunda uzun yıllar tecrübeye sahiptir.

mehr info

İlgili Tedaviler

Beard Transplant Turkey

Sakal Ekimi

Sakal ekiminde, donör bölgenizdeki saçlar - yeterince güçlü olması şartıyla - alınır ve sakalınızdaki kel noktalara ekilir.

Eyebrow Transplant Turkey

Kaş Ekimi

Kaş kıllarının da bir büyüme ve dinlenme evresi vardır. Çoğu durumda kaşlar alınır...

Mesotherapy Hair Turkey

Saç Mezoterapisi

Mezoterapide gerekli maddeler saç derisine enjekte edilir ve doğrudan saç köklerine etki eder.

İstanbul'da Saç Ekim Merkezi

JCI tarafından sertifikalandırılan Medibeauty Clinic, Türkiye'nin en deneyimli ve kaliteli sağlık kliniklerinden biridir. Medibeauty Clinic, en son teknolojik ve bilimsel ekipmanlarla donatılmış olup, tüm hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu nedenle saç ekimi operasyonunuzda önceliğimiz, sağlığınız ve konforunuz...

mehr info
Hair transplant Medical Team
Hair transplant Medical Team

Tecrübeli Tıbbi Kadro

Tecrübe kalite demektir! İstanbul'daki tıbbi kadromuz, saç ekimi tekniklerinde uzun yıllar tecrübeye sahiptir. 12 yılı aşkın süredir aynı doktorlarla günde 8-12 saç ekimi operasyonu gerçekleştiriyoruz. Saç ekimi, günlük pratik ve çok fazla mesleki deneyim gerektiren manuel bir iş olduğundan, tecrübeli doktorlarımız ile emin ve güvenilir ellerdesiniz. 

mehr info

Seyahat ve Tedavi Süreciniz

Aşağıda İstanbul'daki 4 günlük saç ekim programınız yer almaktadır. Stressiz bir şekilde varmak ve her şeyin tadını çıkarmak için tüm hastalarımıza 4 günlük bir konaklama öneriyoruz. Bu nedenle saç ekimi operasyonumuz, İstanbul'da üç gece konaklamalı her şey dahil paket olarak sunulmaktadır. Elbette bu süre bireysel olarak da uyarlanabilir, örneğin 2 veya 3 güne indirilebilir.

1Tag
İstanbul'a Varış

İstanbul'a indikten sonra havalimanında transfer hizmetimiz tarafından karşılanacak ve otelinize götürüleceksiniz. Günün geri kalanını ise dinlenerek ya da gezerek geçirebilirsiniz. 

2Tag
Ön Muayene ve Operasyon

Ertesi sabah laboratuvara kan örneği verecek, ardından detaylı bir ön muayene, bilgisayar kontrollü saç analizi ve doktorla konsültasyon yapacaksınız. Sorunlu bölge en son teknoloji kullanılarak ölçülecek ve operasyon planı yapılacaktır. Daha sonra operasyon için hazırlanacaksınız. Arzu ederseniz farklı dilde tercümanımız da hizmetinizde olacaktır. 

 

3Tag
Takip Muayenesi

Bizden operasyon sonrası faturanız ve bakım setinizin yanı sıra sizi güneş ışığından korumak için başlık alacaksınız. Sabah kontrol muayenesinden sonra otelinize geri götürüleceksiniz. Bundan sonra dilerseniz takip muayenenizi gerçekleştirerek İstanbul'un tadını çıkarabilirsiniz!

4Tag
Dönüş

Uçağınızın kalkışından 3-4 saat önce otelinizden alınıp VIP servisimiz tarafından havalimanına götürüleceksiniz.

Saç Ekimi Sıkça Sorulan Sorular

Hastanın kendi saçının ekimi sırasında saçlar hastanın isteğine göre dağıtılarak ekilir. Cerrah, genetik olarak yaşam boyu büyüme için programlanmış saç kökü ünitelerini ense bölgesinden çıkarır. Bu kök üniteleri daha sonra yüksek alın gibi kel bölgelere implante edilir. Saç kökü grupları ekilen yeni yerde büyür. Tedavi genellikle sadece bir günde bitirilebilir ve ekilen saçlar dökülmez. 

Saç ekimi oldukça fazla zaman ve el emeği gerektirmektedir. Saç ekimi, 6 ile 10 saat arasında sürerken, greft sayısına göre bu zaman değişmektedir. 

Saç dökülmesi ancak saçın yaklaşık %50'si döküldüğünde görünür hale gelir. Doğal saç yoğunluğu, cm² başına 100 saç kökü ünitesine sahiptir. Ancak başarılı bir saç ekimi operasyonu ile elde edilebilecek olan cm²'ye 25 ünite kadar az bir miktar ile doğal bir görünüm elde edilebilir. Saç ekiminde doğru zamanın gelip gelmediğine karar vermek için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. 

Evet! Ekim sadece saçınızın yeniden dağıtılması olduğundan, yapısı ve büyümesi orijinal saç ile aynı olacaktır. Saç ekiminden sonra iki ila üç ay saçlarınızın dinlenmesine izin vermelisiniz. Ardından saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.