Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

İstanbul’da Göz Lazeri

İstanbul geziniz ve lazer göz ameliyatınızın tedavi süreci 4 gün (3 gece) sürmelidir. Aşağıda, bu 4 gün içindeki tedaviyi açıklıyoruz.

İstanbul’daki yolculuğumu ve lazer göz tedavimi nasıl planlayabilirim?
Geliş ve gidişiniz hakkında bilgi için aşağıya bakın
Rezervasyon belgelerinizi, uçak biletlerinizi (eğer rezervasyon bizim tarafımızdan yapıldıysa) ve ayrıntılı bir seyahat rehberi alacaksınız.
Güvenliğiniz için sağlık yolculuğunuz için bir rehber hazırladık. Burada rezervasyonunuzu yapmadan önce seyahat planınızı detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.
En kolay yol, tarifeli bir uçuş rezervasyonu yapmak ve her iki havalimanında da ücretsiz transfer hizmetimiz tarafından karşılanacağınız İstanbul’a doğrudan seyahat etmektir. Ayrıca bir paket tur rezervasyonu da yapabilirsiniz – İstanbul’a tarifeli bir uçuş, bir paket tatilden daha ucuzdur, çünkü zaten birçok hizmetiniz ameliyat paketimize dahil edilmiştir.

https://www.beautytravels24.com.tr/istanbulda-goz-lazeri/

Adım adım - Göz lazeri prosedürünüz!

1. gün

Laser eye surgery vip

Hasta kayıt formunu doldurup uçuş rezervasyon onayınızla birlikte bize geri gönderdikten sonra tedavi rezervasyonunuzun onayını alacaksınız. Başka bir şey için endişelenmene gerek yok. Tek yapmanız gereken bavullarınızı toplayıp havalimanına zamanında varmak.

Laser eye surgery Limak Hotel

İstanbul'a varış – Transferiniz

Transfer hizmetinizi zaten organize ettik. Havalimanına vardığınızda Vodafone mağazası tarafından transfer hizmeti sizi bekliyor olacak ve ardından doğrudan hastaneye götürüleceksiniz. Varışın ilk gününde, genellikle herhangi bir sınav planlanmaz. Klinik yönetimi ile görüştükten ve odanıza yerleştikten sonra gün için kendi planlarınızı yapabilirsiniz. Bireysel seyahat düzenlemeleri durumunda, kararlaştırılan saatte klinikte tedaviniz için otelinizden alınacaksınız.

2. gün

Laser eye surgery Day 2

Ön muayene ve göz ameliyatı

Tesis bünyesinde İngilizce konuşan personelimiz sizi klinikte karşılayacaktır. Meslektaşımız, klinikte sorularınızı cevaplamaktan ve taleplerinizle ilgilenmekten sorumludur. LASIK tedavisinin yanı sıra ön muayeneniz sırasında da yanınızda olacaklardır. Beauty Travels 24, ikinci katta bir buluşma noktasına sahiptir. Bizi ziyaret etmekten çekinmeyin.

Laser eye surgery Day 2-1

Öğleden sonra – Lazer tedaviniz

Öğlen/öğleden sonra, sizinle daha önce tartışılmış ve önceden kararlaştırılmış olan operasyonunuzu alacaksınız. Ameliyattan kısa bir süre sonra doktor tekrar gözlerinize bakacaktır. Artık otelinize dönebilirsiniz. Yemeklerinizi servis ettirirsiniz ve tıbbi olarak eğitilmiş bir hemşire göz damlalarınızı verir. Ameliyattan sonra UVA/UVB korumalı çok iyi bir reçetesiz güneş gözlüğüne ihtiyacınız olacağını lütfen unutmayın. Bunları yanınızda getirmelisiniz.

3. gün

Laser eye surgery Day 3

Takip muayenesi (istenirse o gün dönüş uçuşu)

Ertesi gün takip muayeneniz tamamlanır ve ardından boş zamanınız olur. LASIK ameliyatınız için tedavi sonuçlarınızı ve faturanızı (İngilizce belgeler) alacaksınız. Her Cumartesi, final sınavından sonra ücretsiz, bireysel şehir turları mevcuttur. O gün geri dönüyorsanız, uçuşunuzdan yaklaşık 3 saat önce hastaneden alınacak ve havaalanına götürüleceksiniz.

4. gün

Laser eye surgery vip

Dönüş Uçuşu

Havaalanına dönüş transferine kadar biraz boş zamanınız var. Uçuş saatinizden yaklaşık 3 saat önce klinikten veya otelden alınıp havalimanına götürüleceksiniz.

 

 

Video 

Laser eye surgery Itinerary Frequently Asked Questions

After passport control and baggage claim, you will enter the public vestibule of the airport. If you have booked a comfort trip via Beauty Travels 24, a member of our staff will be waiting for you at the Vodafone information stand. Our staff can be easily identified as he will have a sign with your name or our company logo. He will accompany you to your booked hotel for check-in, where you will be accommodated for the first night.

We accompany you to the eye center for the preliminary examination. Depending on your arrival time, this will take place on the day of arrival. A detailed preliminary talk will inform you about the details of the operation. It will be carried out in practice. Afterward, you will be brought back to the hotel.

You will be picked up from your hotel and taken to the clinic where the laser eye surgery will be performed. There you will be informed about the exact treatment method. You can discuss all details of the treatment and ask your questions. The specialist will take his time and have a detailed conversation with you.

The follow-up examination takes place in the clinic. As soon as your health state is stable, you can leave the clinic, and you will be driven to your hotel. You are welcome to arrange further examinations. You will receive a telephone number of English-speaking care. If you feel unwell, you can reach us by telephone around the clock.