Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Neden Bizi Seçmelisiniz?

24/7 Kesintisiz İletişim

İletişim formülünü çevrimiçi olarak tamamlayamıyorsanız, doğrudan ofisimizle iletişime geçin; hastamız olarak 24 saat kapsamlı bakımın keyfini çıkarabilirsiniz. Bize her zaman, günün her saatinde Almanya, İngiltere, İtalya ve Fransa normal tarifeki yardım hattı numarasından ulaşabilirsiniz. Bugün bizimle iletişime geçin ve hizmetlerimizden yararlanın. Beauty Travels 24, havaalanından transfere kadar olan sağlık seyahatinizi, otel rezervasyonunuzu ve partner klinikteki randevunuzu organize eder.

 • Sadece birinci sınıf bir hizmet vaat etmiyoruz – Almanya’da ve Türkiye’de yapılan bir denetimin ardından TÜV tarafından test edildi ve onaylandık.
  Optimum hizmet ile deneyimli ve yüksek nitelikli kıdemli doktorlar.
  Yalnızca JCI ve ISO 9001 sertifikalı kliniklerle birlikte çalışıyoruz.
  Seçilen tüm kliniklerde İngilizce dil desteği mevcuttur.
  Güvenliğiniz için 10 yıl garanti
  En modern ve en son teknolojik ekipman.
  Klinik ameliyathaneler en son teknoloji ile donatılmıştır.
  Çok Yönlü Transfer: Havaalanı – Otel – Klinik – Otel – Havaalanı. Bağlayıcı olmayan hizmet: 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz!
  Grup seyahatleri için Beauty Travels 24, günün her saatinde bireysel yerinde desteğiniz için oradadır (varıştan itibaren – Otele giriş – Kahvaltı – Konsültasyon – OP – Şehir Turu – Akşam Yemeği – Bakım Sonrası – Ayrılış)
  Sağlığınız en önemli şey! Bu nedenle İstanbul, Antalya ve Frankfurt gibi birçok kliniğimiz arasından seçim yapabilirsiniz.
  Sizin memnuniyetiniz bizim başarımızdır!

Bakım Sonrası

Beauty Travels 24 ile sadece tedaviden önce değil, kaldığınız süre boyunca ve hatta tedavinizden sonra da destekleniyorsunuz.

Bireysel sonuçlarınızı değerlendirmek ve yetkin doktorlarımızla kontrol etmek için tedavinizden sonra istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tedavinizden sonra herhangi bir şikayetiniz veya endişeniz olursa bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

https://www.beautytravels24.com.tr/neden-bizi-secmelisiniz/