Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Partner Kliniğimizde Uygulanan Saç Ekimi Yöntemi

Tecrübe kalite demektir!

Saç ekimi tedavisinden sonra doğal bir sonuç için bu rutin son derece önemlidir. Sonuçta saç ekimi ameliyatı elle yapılan bir iştir. Partner kliniğimiz her teknik ve yöntemi uygular.

Saç ekimi için uygulama ve deneyim belirleyicidir

İstanbul’daki partner kliniğimizdeki sağlık ekibi, saç ekimi tekniklerindeki kapsamlı deneyimleri nedeniyle mükemmel bir üne sahiptir. Partner kliniğiniz 12 yılı aşkın bir süredir 25 doktordan oluşan ve düşük sirkülasyonlu bir ekiple çalışmakta, günlük 10-12 saç ekimi operasyonu gerçekleştirmektedirler. 

Saç ekimi, günlük pratik ve çok fazla mesleki deneyim gerektiren manuel bir iştir. Partner kliniğimizin tıbbi ekibi her zaman daha ileri eğitimdedir ve yalnızca saç ekimi ameliyatı için eğitilmiştir. Her işlem deneyimli doktorlar tarafından gerçekleştirilir ve ISHR sertifikasına sahip dermatolog tarafından denetlenir.

https://www.beautytravels24.com.tr/partner-klinigimizde-uygulanan-sac-ekimi-yontemi/
Hair Transplant Comfort-in
Saç ekiminde ağrısız anestezi

Üç yıldan fazla bir süredir Partner kliniğimizin uzmanları ayrıca rahat bir anestezi tekniği kullanıyor: iğnesiz anestezi. Lokal anestezi, yüksek basınç kullanılarak deri yoluyla doğrudan alttaki dokuya enjekte edilir. Uygulama neredeyse ağrısızdır ve çevre doku zarar görmez. Ancak bu durumda bile doktor hastaya mükemmel şekilde uyarlanmış bir uygulamaya karar verirler.

01
Hair Transplant Fue
FUE GOLD ile greft çıkarma

FUE Gold yöntemi kullanılarak çıkarma yapılır çünkü donör bölgede çok az iz bırakır ve iyileşme en hızlı olanıdır. Sadece bir kez kullanıldıkları için çok keskindirler ve bu nedenle mini delikler çok küçüktür.

mehr info 02
Hair Transplant Sapphire Method
Safir tekniği ile kanal açma

Kanal açılması doğal bir görünüm için en belirleyici adımdır. Kanal açıklığı ne kadar ince olursa sonuç o kadar sıkı olur. Ayrıca kanalların açıldığı yön, ekilen saçların çıkış yönünü belirler. Safir bıçakların benzersiz özelliği dokularıdır; kesikleri temiz ve pürüzsüzdür ve bu nedenle neredeyse hiç yara izi görünmez. Açık kanalların kesme açısı görünür ve temizdir ve hassas teknoloji yüksek tolerans sağlar.

03
Hair transplant Manuel
Manuel-İmplantasyon

Manuel prosedür, optimum sonuçları garanti eder. Manuel yöntemde greftler küçük hazırlanmış bölümlere elle ekilir. Bu kesiler, implantasyonu gizli ve doğal hale getirmek için önceden tanımlanmış bir açıyla özel bir neşter ile yapılır. Her bir greftin yerleştirilmesi elle gerçekleştirilir ve - pin implantasyonunun aksine - saç stilini daha sonra tararken önemli bir avantaj olan hassas doğal hizalamaya izin verir.

04