Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Saç Ekiminde FUE Gold Tekniği

FUE yönteminin son nesli

Hair Transplant Fue Gold Technique

Ekstraksiyon yöntemi saç ekiminde önemli bir faktördür. Prosedürün gerçek başarısı burada açıklanan adımlara bağlıdır. Elbette böyle bir saç ekiminin başarısı da bizim için önemli, bu yüzden FUE Gold yöntemini daha da geliştirdik.

FUE Gold yöntemi benzersizdir. Altın uçlu mikromotor kullanılması ile geleneksel FUE yönteminden farklıdır. Greftler, altın kaplamalı içi boş iğneli daha verimli bir mikromotor kullanılarak çıkarılmaya hazırlanır. Daha ince altın uç sayesinde, öncelikle iyileşme aşamasını hızlandıran ve neredeyse hiç yara izine neden olmayan minimal delikler meydana gelir. Diğer bir avantajı da altının ısınmamasıdır, bu nedenle delikler çok küçüktür. Her kullanımdan sonra altın uç atılarak mükemmel hijyen sağlanır ve iltihaplanma riski minimuma indirilir. Genel olarak, altın herhangi bir alerjiyi neredeyse hiç tetiklemez. Vücuda çok uyumludur, bu nedenle hassas hastalar için ideal olan bu malzeme tıp dünyasının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Daha sonra greftler çıkarılır. Bu iş büyük bir hassasiyet ve hassasiyet gerektirir. Saç yoğunluğu ve mevcut saçların dağılımı dikkate alınır. Tabi burada doktorlarımızın tecrübesi de çok önemli. Doktorlarımızın yılların tecrübesine sahip olması ve bunun basit teknisyenler tarafından değil, uzman doktorlar tarafından yapılması esastır. Sadece doğru ve nazikçe alınan greftler, tatmin edici büyümeyi ve başarılı saç ekimini garanti eder. Ayrıca çıkarılan greftlerin greft ekilene kadar uygun şekilde saklanması da çok önemlidir. Yaşamı destekleyen HypoThermosol solüsyonunun hem yaşamı destekleyici hem de güçlendirici etkisi vardır. Çözeltide çıkarılıp saklandıktan sonra greftler de sayılabilir. Doktorlar greftleri doğrudan önünüzde sayacak. Onları da sayabilirsiniz.

FUE GOLD avantajları:

  • Standart FUE tekniğine kıyasla daha hızlı iyileşme aşaması
  • Tek kullanımlık kullanım nedeniyle çok keskin içi boş iğneler
  • Kusursuz hijyen
  • Donör yüzeyinde minimum yara izi
  • Greftler zarar görmedikleri için %96 büyüme oranı
https://www.beautytravels24.com.tr/sac-ekiminde-fue-gold-teknigi/

Hair transplant FUE GOLD Technique Frequently Asked Questions

With the FUE methods, hair transplantation works with few scars and traces. Individual hair follicles are extracted from the head areas that are still hairy. Then they are transplanted into the bald area. The unique FUE methods are now the most modern technology and are adapted to the patients' various wishes. In the FUE methods, we work with a hair pencil. It enables an optimal extraction of the hair root, which is stored inside the pencil. In the last step, a very fine cut is made in the bald area, where the hair root is then transplanted.

The FUE Diamond Method is a technically demanding method of hair transplantation. Instead of classic steel or titanium, the incision is made with a diamond. This technique is especially suitable for allergy sufferers.

The FUE Gold Method is just as noble and suitable for allergy sufferers. The metal is used as an attachment and ensures very fine and smooth stitches. The result is a fast healing process since hardly any scars are formed./p>

The FUE sapphire method is chosen for the same reasons as the gold and diamond techniques. The healing effect of sapphire enhances and accelerates the healing process.