Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

İstanbul’da Plastik Cerrahi Kliniği

Medibeauty Klinik

Medibeauty Clinic, uluslararası TÜV ve JCI sertifikalarına sahip en iyi ve en deneyimli özel kliniklerden biridir. En son bilimsel ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Estetik ameliyatınız için güler yüzlü ve yetkin bakımın yanı sıra, klinik ayrıca son teknoloji ameliyathaneler ve tedavi odaları sunmaktadır. Klinik merkezi bir konumdadır ve bu nedenle her iki havaalanından da hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Başarılı kozmetik cerrahiniz için modern ve hoş bir ortam bu nedenle her durumda garanti edilir.

JCI Certificate Clinic
JCI Certificate Clinic

JCI Sertifikalı Klinik

Sizi yalnızca, son derece modern ve teknik olarak kusursuz ameliyathanelerle donatılmış ve ilgili tedaviler için kullanılan JCI tarafından test edilmiş ve sertifikalı kliniklere yönlendiriyoruz. Bu sertifikasyon prosedürü, dahili prosedürlerin, dahili kalite yönetimini sağlamak için sürekli olarak yüksek bir tedavi ve bakım kalitesini garanti edip etmediğini kontrol eder.

Klinik 1997'den beri JCI sertifikasına sahiptir ve hedeflerini uluslararası düzeyde uygulamaktadır. Test içeriği: Hasta hakları, tıbbi bakımın sürekliliği ve personel eğitimi dahil olmak üzere yaklaşık 600 kriter test edilir. JCI hakkında daha fazla bilgi: www.jointcommission.org

Medibeauty Klinik istanbul
Medibeauty Klinik istanbul

Uluslararası Deneyim

Medibeauty Clinic, Medistate Clinic'e bağlıdır ve kliniğin uluslararası güzellik departmanıdır. Tüm hastalarımız, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca konuşan personelin her zaman hizmetinizde olduğu uluslararası departmanda ağırlanmaktadır. Tüm ön muayeneler ve operasyonlar sırasında size İngilizce konuşan bakım garantisi veriyoruz.

Plastic Surgery Clinic Technology
Plastic Surgery Clinic Technology

Teknik Standartlar

Klinik, en son bilimsel ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Kozmetik operasyonlar için sadece kendi kendine eriyen dikişler ve özel sıvalar kullanılır. Bu, işlemden hemen sonraki gün tamamen normal ve nazik bir şekilde günlük rutininize devam etmenizi sağlar.

Plastic Surgery Clinic patient room
Plastic Surgery Clinic patient room

Özel Oda

Ameliyat günü tüm hastalar klinikte 1 yataklı, klima, telefon, SAT televizyon ve özel banyo bulunan konforlu bir odada kalırlar. Onlar da tam pansiyon var. Takip muayenesinden sonra ve operasyonun ertesi günü 5 yıldızlı Limak Otel'e (klinikten 250m uzaklıkta) transfer edileceksiniz.

Prof Dr E Ismail
Prof Dr E Ismail

Tıbbi Kadro

Estetik cerrahide pratik ve deneyim belirleyicidir! İstanbul'daki partner cerrahlarımız, plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi alanındaki büyük deneyimlerinden dolayı mükemmel bir üne sahiptir. 12 yılı aşkın süredir aynı cerrahlarla çalışıyoruz. Bireysel güzelliğiniz için günlük ameliyatlar yaparlar. Tedavi alanları burun ve meme cerrahisinden liposuctiona kadar estetik cerrahinin tüm alanlarını en son yöntemlerle içerir. Konsültasyon, tedavi ve bakımda maksimum yetkinlikle, size en yüksek teknik standartları ve Prof. Op. Dr. İsmail E'nin ekibi.

Plastic Surgery Clinic Frequently Asked Questions

The treatments in Istanbul are of the same standards as in Germany. Our doctors are trained, specialized medical specialists, and experts in their field.

All our surgeons are certified specialists in their field. With our specialists, you are in secure hands.

We need your personal data so that you can receive an offer from us. If a thyroid dysfunction is known, the T3, T4, and TSH values are also required.

European citizens do not need a visa to enter Turkey.