Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

İstanbul’da Diş Estetiği Kliniği

Diş Estetiği Kliniği

Uluslararası JCI sertifikasına sahip en iyi ve en deneyimli özel kliniklerden biridir. En son bilimsel ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Klinik, diş tedavi odalarınızın çevresinde güler yüzlü ve yetkin bakım sunar ve en modern ameliyat ve tedavi odaları ile donatılmıştır. Klinik merkezi bir konumdadır ve bu nedenle her iki havaalanından da hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Başarılı kozmetik cerrahiniz için modern ve hoş bir ortam bu nedenle her durumda garanti edilir.

JCI Certificate Clinic
JCI Certificate Clinic

JCI Sertifikalı Klinik

Sizi özel olarak, ultra modern ve teknik olarak kusursuz ameliyathanelerle donatılmış ve ilgili tedavi için kullanılan JCI tarafından test edilmiş ve sertifikalı kliniklere yönlendiriyoruz. Dahili kalite yönetimini garanti altına almak için bu sertifikasyon prosedürü, dahili prosedürlerin sürekli olarak yüksek kalitede tedavi ve bakımı garanti edip etmediğini kontrol eder. Klinik 1997'den beri JCI sertifikasına sahiptir ve hedeflerini uluslararası düzeyde uygulamaktadır.

Test içeriği: Hasta hakları, tıbbi bakımın sürekliliği ve personel eğitimi dahil olmak üzere yaklaşık 600 kriter test edilir. JCI hakkında daha fazla bilgi: www.jointcommission.org

Medibeauty Klinik istanbul
Medibeauty Klinik istanbul

Uluslararası Deneyim

Medibeauty Clinic, Medistate Clinic'e bağlıdır ve kliniğin uluslararası güzellik departmanıdır. Tüm hastalarımız, Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca konuşan personelin her zaman hizmetinizde olduğu uluslararası departmanda ağırlanmaktadır. Tüm ön muayeneler ve operasyonlar sırasında size Almanca konuşma garantisi veriyoruz.

Dentistry Clinic in istanbul Technology
Dentistry Clinic in istanbul Technology

Teknik Standartlar

Klinik, en son bilimsel ve teknolojik ekipmanlarla donatılmıştır. Örneğin diş tedavileri için CEREC 3D ölçü teknolojisi standarttır! Bu, protez, implant veya kuron ölçümlerinin uzun bekleme süreleri olmadan rahat ve anında yerinde alınmasını sağlar. Bu, tüm prosedürler için tedavi süresini kısaltır ve baskı ağrısı veya diğer şikayetler olmadan mükemmel uyum sağlayan dişler garanti edilir.

Dentistry Clinic Frequently Asked Questions

The clinic has the international JCI certificate, state-of-the-art equipment and friendly and competent care in all aspects of dental treatment. The clinic is centrally located and can be reached quickly from both airports.

The clinic has state-of-the-art equipment at the latest scientific and technological level. For example, CEREC 3D impression technology is standard for dental treatment. This allows immediate prosthesis, implant or crown measurements to be taken on site. The treatment time is reduced and perfectly fitting teeth are guaranteed without pressure pain or other discomfort.

  • Dental Implants
  • Tooth filling
  • Dental bridges
  • Prostheses
  • Veneers
  • Crowns
  • Braces
  • Professional dental cleaning
  • Bleaching
  • Root canal treatments

The prices for dentures in Istanbul are up to 50% lower than in Europe. The reason why dentures can be offered there so cheaply is the low wage level.