Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Leke Tedavisi

Türkiye’de cerrahi cilt etiketi çıkarma – Uyumlu bir görünüm için

Skin Tag Removal Turkey

Halk arasında cilt etiketleri olarak da adlandırılan karaciğer benleri, birikimlerine ve boyutlarına bağlı olarak göze çarpar ve genel izlenimi bozar. Bunlar, renkleriyle çevredeki deriden farklı olan pigmentli deri hücrelerinin büyümeleridir. Bir cilt etiketinin çıkarılmasının yalnızca estetik nedenleri yoktur. En kötü durumda, cilt kanseri bir cilt etiketinden gelişebilir. Bu nedenle tek başına cilt etiketleri düzenli olarak incelenmelidir. Bununla birlikte, bir ben de nispeten kolay bir şekilde çıkarılabilir.
Deri etiketinin cerrahi olarak çıkarılması orta derecede zaman alan bir prosedür olmasına rağmen, karmaşıklığı hafife alınmamalıdır. Bu tedaviye yalnızca kanıtlanmış uzmanlar emanet edilmelidir.

Dış görünüm etiketini kaldır – genel bilgiler

İki tür tedavi vardır. Bir yöntem, etkilenen cilt bölgesinin kesildiği cilt etiketinin çıkarılmasıdır. Daha sonra, genellikle erken bir aşamada tespit edilip tedavi edilebilen cilt kanseri olasılığını dışlamak için mikroskobik bir inceleme yapılabilir. Benlerden kurtulmanın ikinci yöntemi lazerle çıkarmadır. Bu tedavi yöntemi, estetik nedenlerle yapılan cilt lekelerinin giderilmesine yöneliktir. Lazer yöntemi etkili ve hepsinden önemlisi ağrısız bir işlemdir. Tedaviden önce, ciltte sadece hafif bir karıncalanma hissi hissedilecek şekilde ağrı kesici bir merhem sürülür.

Skin Tag Removal istanbul

Doktorla istişare

İstanbul’da cerrahi cilt etiketi çıkarmadan önce sizinle detaylı bir konsültasyon yapıyoruz. Prosedürü ve diğer prosedürü sizin için açıklayacağız. Tedaviye bağlı olarak ortaya çıkabilecek olası riskler hakkında detaylı bilgi bizde zorunludur. Konsültasyon, cilt etiketinin çıkarılması durumunda operasyon tarihinde de yapılabilir. Danışmanlık ücretsizdir.

Ameliyattan önce ve sonra cilt etiketlerinin çıkarılması

Tedavi Prof. Dr. E. İsmail veya İstanbul’daki klinikte bir uzman tarafından gerçekleştirilir. Cilt etiketlerinin çıkarılması hem estetik hem de tıbbi açıdan haklı gösterilebilen cerrahi bir işlemdir. Tedavi, hastanın cilt kanseri riskini önemli ölçüde azaltır. Cilt etiketlerinin tedavisi ancak yarım saat sürer ve iyileşme süresi nispeten kısadır.

https://www.beautytravels24.com.tr/turkiyede-leke-tedavisi/

Türkiye'de Leke

İstanbul'daki tüm yerel hastalarımız özel bir fiyattan yararlanabilir. Doğrudan klinikte yerel ekibimizle konuşmanız yeterlidir.

Skin Tag Removal Frequently Asked Questions

Skin tag removal can become necessary for purely aesthetic or medical reasons. Surgical removal is preferable to alternative therapies. Small skin tags are typically removed without any problems under local anesthetic. Larger skin tags, especially on the face, should be examined and removed by specialists in plastic and aesthetic surgery.

Moles are medically called nevi or colloquially liver spots. They are benign changes in structure, pigmentation, and cell structure of normal skin. Moles can occur in large numbers on the skin of the entire body, either isolated or hereditary.

For some species, there is a certain risk of transformation into malignant skin cancer. For example, it is recommended that conspicuous moles are subjected to regular checks or that specimens larger than 2 cm are removed before the age of 20. In general, a specialist should be consulted if a mole is abnormal in size, shape, and pigmentation.

Small moles can usually be removed without problems with a small operation under local anesthetic. be removed. In the case of larger skin changes, especially on the face, a plastic surgery specialist should and aesthetic surgery. Depending on the complexity of the surgical procedure, all common anesthesia methods are used. With local anesthesia, the patient can be sedated shortly after the surgery is over. In the case of the more complex procedures mentioned above, a short inpatient stay is expected.