Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Kol Germe Ameliyatı

Brachioplasty Turkey

Brakioplasti veya üst kol germe ameliyatı, derideki sarkma ve fazla yağlanma gibi sorunları düzelterek, alttaki dokuyu yeniden şekillendirerek üst kol bölgesindeki kolların görünümünü iyileştirmeye yönelik bir plastik cerrahi türüdür.

Brakioplasti prosedürü

Brakioplasti iki ila dört saat sürer ve genel anestezi veya intravenöz sedasyon altında yapılır.
Sırttan veya kol içinden kesiler yapılır ve fazla yağlar liposuction veya eksizyon ile alınır. Fazla deri çıkarılır ve alttaki doku yeniden şekillendirilir.
Hasta Profili
Brakioplasti genellikle, sarkan deriyi ve fazla yağı alarak üst kolların ince, tonda bir görünüme kavuşmasını isteyen hastalar tarafından aranır.
Üst kol germe için sağlıklı, sabit bir kiloda ve ideal olarak sigara içmemiş olmalısınız.

Arm lift istanbul

Brakioplasti Maliyetleri

Brakioplasti maliyetleri, cerrahın deneyimine ve kesin prosedür tipine göre büyük ölçüde değişebilir. Türkiye’de brakioplasti ve diğer birçok kozmetik işlemin maliyetleri Avrupa ve ABD’ye göre çok daha düşüktür.
Çoğu durumda, üst kol germe estetik cerrahi olarak kabul edilir ve bu nedenle sağlık sigortası kapsamında değildir.
Her zaman ameliyat ücretini ve anestezi ücretleri, ameliyathane tesisleri ve hastane maliyetleri, muayeneler, gerekirse ikinci işlem maliyeti vb. gibi ek maliyetleri göz önünde bulunduran tam fiyat hakkında bilgi alın.

Danışma

Brakioplasti konsültasyonlarında şunlar tartışılır: cerrahi hedefler; tıbbi geçmiş; ilaçlar, takviyeler, alkol, uyuşturucular ve tütün dahil olmak üzere şu anda kullanılan maddeler; mevcut sağlık durumu; beklenen sonuç; ameliyat sonrası bakım ve olası komplikasyonlar.
Kollar ölçülüp muayene edilir ve fotoğrafları çekilir. Üst kol kaldırma seçenekleri tartışılır, ardından cerrah uygun bir tedavi yöntemi önerir.
Bir karardan mümkün olduğunca haberdar olmak için danışma randevusunun tam olarak kullanılması tavsiye edilir. Üst kol germe işleminin başarısı için cerrahın tüm sorularına dürüstçe cevap vermek ve açıklığa kavuşturulması gereken her şeyi açıkça sormak çok önemlidir.

Brakioplasti öncesi

Brakioplasti yaptırmadan önce sizden aşağıdakiler istenebilir:

 • Tıbbi değerlendirme için testler almak
 • Nikotinden uzak durmak
 • Aspirin, iltihap önleyici ilaçlar ve bitkisel takviyelerden uzak durmak
 • Belirli ilaçları almak veya mevcut ilaçları ayarlamak

Ameliyat sonrası bakım ve iyileşme

Brakioplasti sonrası kesiler iyileşirken kollar bandajla kapatılır. Fazla kan veya sıvı birikimini boşaltmak için derinin altına ince tüpler yerleştirilebilir. İyileşme için hangi ilaçları kullanacağınız ve iyileşmeniz sırasında tedavi edilen bölgeye nasıl bakacağınız konusunda size talimat verilir. Bir takip randevusu düzenlenir. Dikişler, üst kol germe işleminden sonra bir ila iki hafta içinde alınır.

Kesi bölgesindeki cilt her zaman herhangi bir aşındırıcı harekete maruz bırakılmadan nazikçe kullanılmalıdır. İyileşmenizin başlangıç ​​aşamalarında herhangi bir fiziksel zorlamadan kaçınılmalıdır.
Brakioplasti sonrası ilk 10 ila 14 gün içinde belirgin şişlik beklenir. Üst kol germe işleminin sonuçları ameliyattan hemen sonra fark edilir. Yine de, nihai sonuçları ancak dış ve iç iyileşme tamamlandıktan ve şişlik ve morluklar tamamen indikten sonra görmeyi beklemelisiniz.
Üst kol germe sonrası kalan izler kalıcıdır ancak zamanla kaybolur.
Brakioplastiden hemen sonraki ve iyileşme dönemindeki dönemi cerrahınıza sormanız tavsiye edilir. Ameliyattan sonra nereye yerleştirileceğiniz, hangi ilaçların verileceği ve takip bakımı için ne zaman randevu almanız gerektiği konusunda sorularınız olabilir.

Sorumluluk Reddi

Bazı durumlarda, en iyi sonuçlar için birden fazla ameliyat gerekir.
Brakioplasti sonuçları kalıcıdır ancak önemli kilo dalgalanmaları, yaşlanma ve yerçekimi ile değiştirilebilir. Sağlıklı bir yaşam tarzı ve sabit kilonuzu koruyorsanız, üst kol kaldırma sonuçlarınızı koruyabilmelisiniz.

https://www.beautytravels24.com.tr/turkiyede-kol-germe-ameliyati/

Kol Germe Operasyonu Süreci

Behandlungsdauer

2-3 Saat

Anästhesie

Genel

Aufenthalt in Istanbul

6 Gün

Gesellschaftsfähig

7-8 Gün

Türkiye'de Kol Germe Operasyonu Ücreti

30 Yıl Tecrübeli
Profesör
2.950
Her iki kol
17 Yıl Tecrübeli
Uzman
2.650
Her iki kol
All inclusive package
 • Dönüş Öncesi Ücretsiz Covid Testi
 • 150€'ya kadar Uçak Bieti
 • 5 Yıldızlı Otelde 5 Gün Konaklama
 • Labaratuvar, Test ve Ekipman
 • Operasyon Öncesi ve Sonrası Testler
 • VIP Araçla Tüm Transferler
 • Refakatçiye Ücretsiz Konaklama
 • Ücretsiz Şehir Turu
 • Ön Ödeme Yok
 • Türkçe veya Yabancı Dilde Asistan

Brachioplasty Frequently Asked Questions

If there is a marked slackening of the skin, our specialists can ensure that the skin is tightened. The highly qualified doctors use proven tightening techniques to remove excess skin and subcutaneous fatty tissue. An upper arm lift represents the natural shape of the arms and ensures a sporty and slim figure.

Even with an upper arm lift, risks cannot be completely ruled out. After-bleeding, swelling, impaired wound healing, bruising, infections, or thrombosis can occur in isolated cases. However, the high-quality conditions combined with the high level of expertise of our specialists minimize the risks.

An upper arm lift is often associated with larger skin incisions. Therefore, longer scars are challenging to avoid. However, the scar line runs as far as possible unobtrusively along the inside or back of the upper arm. This creates harmonious body proportions.

We carry out an upper arm lift on all patients who are in good general health. However, our medical team recommends that a patient should be at least 18 years old. Female patients must not be pregnant at this time.