Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Karın Kası Estetiği (Sixpack)

Sixpack-OP Türkiye – tanımlanmış bir karın için

Yoğun eğitime ve fiziksel aktivite için tasarlanmış bir diyete rağmen, birçok erkek altı paketi tanımlayamaz. Gerekli genlere sahip olmayabilirler, programları eğitim için yeterli zamana izin vermiyor veya ailelerinin sınırlı zamanı var. Daha fazla merak etmeyin ve estetik ameliyat olmak için Türkiye’ye seyahat edin, çünkü orada altılı paketi hızlı ve ucuza alabilirsiniz.
Klasik çamaşır tahtası midesi, eğik karın kasları ile birlikte düz karın kaslarını belirgin bir şekilde sunar. Düz karın kasları, karnın her iki tarafında birkaç ara tendon ile daha küçük kas demetlerine ayrılır. Kaslarda çok az veya hiç yağ olmadığında çamaşır tahtası tasarımından sorumludurlar.

Tipik gövde modellemesi olarak Sixpack

Türkiye’deki partner kliniklerimizde bulunan uzmanlar, VASER Lipo yöntemini kullanarak altılı ameliyatları gerçekleştirmektedir. Bu, yağları kesin olarak belirlenmiş noktalardan emen ve daha sonra dolgu maddesi olarak tekrar deri altına, kaslara yerleştiren ultrason teknolojisine dayalı bir liposuction yöntemidir. Tipik bir altılı paket yapmak için geleneksel karın liposuction’ı yeterli değildir. VASOR Lipo yönteminin optimal bir alternatif olduğu kanıtlanmıştır çünkü bu yöntem tam olarak nerede ve ne kadar yağ alınacağını belirlemenizi sağlar. Prosedür son derece seçicidir ve cerrah açısından çok fazla deneyim ve beceri gerektirir. Mevcut kasları ortaya çıkarmak için bireysel kas karınları arasındaki yağın nereden emileceğine karar vermelidir.


Türkiye’de VASER Lipo ve Dolgu İşlemi

Ön muayenede altılı paketler önceden tasarlanır ve gövde üzerindeki kas anatomisi iğnelerle kayıt edilir. Düz ve eğik karın kasları arasındaki bağ yapılarının doğru bir şekilde izlenmesine özen gösterilir. Hasta genel anestezi altına alınır ve belirlenen alanlara tümör testi solüsyonu enjekte edilir. İşlem iki adımda gerçekleştirilir. Solüsyon emildikten sonra, farklı kas bölgeleri arasındaki üç bölgeden yağ hücrelerini eritmek için farklı VASER kanülleri kullanılır. Özel emiş kanülleri çözünmüş yağ hücrelerini uzaklaştırır. Çevredeki yapılar korunmuştur. Bu nedenle Türkiye’de VASER Lipo yönteminin yenilenme süresi çok kısadır.

Bu işlem ile partner kliniğimizdeki uzmanlar kademeli olarak kasları açığa çıkarır ve cilt doğrudan alttaki kasların üzerinde uzanır. Altı paket yapısı görülebilir. Elde edilen yağlar yıkanır, işlenir ve iki bölgede hacim oluşturacak şekilde tekrar lipofilling yapılarak kasların altına enjekte edilir. Kaslar içeriden şekillendirilir ve dikilir. Bu, altılı paketlerin amaçlanan yerlerde kalmasını garanti eder.

Türkiye’deki altılı ameliyattan sonra – hızlı bir şekilde normal hayata dönüş

Ameliyattan sonra 4-6 hafta boyunca ağır fiziksel zorlamalardan kaçınılmalıdır. İyileşme aşamasında lenf drenajı veya masaj faydalıdır. Yaklaşık hafta sonra hasta normal spor aktivitelerine devam edebilir. Uzun vadeli sonuca yük olmamak için hastanın yaşam tarzını çok değiştirmemesi gerekir.

https://www.beautytravels24.com.tr/turkiyede-karin-kasi-estetigi/

Six-pack surgery Healing phase

Behandlungsdauer

4-5 hours

Anästhesie

General

Aufenthalt in Istanbul

6 days

Gesellschaftsfähig

2 Weeks

Sixpack-OP costs Turkey

Experience for 17 years
Specialist for Plastic surgery
3.800
Classic liposuction
Experience for 17 years
Specialist for Plastic Surgery
4.850
with Vaser Lipo
All Inclusive Package Services
 • Dönüş Öncesi Ücretsiz Covid Testi
 • 150€'ya kadar Uçak Bieti
 • 5 Yıldızlı Otelde 5 Gün Konaklama
 • Labaratuvar, Test ve Ekipman
 • Operasyon Öncesi ve Sonrası Testler
 • VIP Araçla Tüm Transferler
 • Park Et & Uç
 • Refakatçiye Ücretsiz Konaklama
 • Ücretsiz Şehir Turu
 • Ön Ödeme Yok
 • Türkçe veya Yabancı Dilde Asistan

Sixpack Surgery Frequently Asked Questions

As soon as the body is developed, six-pack surgery can be performed. There is no upper age limit. As long as the tissue is sufficiently firm and elastic, six-pack surgery can be performed at an older age with very good results.

The ideal candidate for a six-pack surgery is a man with up to 20% body fat and existing muscle tissue but is disappointed because he cannot build up "washboard abs".

 • Increase satisfaction with your own body.
 • Recovery after weight loss.

In principle, the treatment for an optimal body shape with minimal surgical intervention is suitable for every patient, as each of us has muscles in the abdominal region. The overlying layer of fat only hides the individual muscle bundles.

After the procedure, the patient can quickly move normally and go about their daily activities. The diet has to be adjusted. The surgeon will explain which exercises should be carried out afterward so that the body fat percentage remains low.