Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Boyun Germe

Neck lift Turkey

Boyun germe ameliyatı veya alt ritidektomi, aşırı yağ ve cilt, kırışıklık, gıdı çizgileri veya gıdı gibi boyun ve çene hattı bölgelerindeki sorunları azaltmak için yapılan kozmetik bir ameliyattır.
Türkiye’de, özellikle ülkenin kültür başkenti İstanbul’da, boyun germe hizmeti sunan zengin bir klinik yelpazesi bulacaksınız.

Boyun germe prosedürü

Boyun germe ameliyatı iki ila üç saat sürebilir ve genel anestezi veya intravenöz sedasyon altında yapılır.
Kesiler yönteme göre saç çizgisinden veya kulak çevresinden yapılır. İstenilen sonuca göre yağ, doku ve kas yeniden konumlandırılır ve fazla deri çıkarılır.
Liposuction yapmak ve kasları onarmak için çene altından başka bir kesi yapılabilir.

hasta profili

Boyun germe genellikle yüzün üst bölgesi tatmin edici olduğu için tam yüz gerdirme gerektirmeyen, ancak çene hattını ve boyun bölgesini genç görünümüne kavuşturmak isteyen hastalar tarafından aranır.
Boyun germe ameliyatı ile birlikte göz kapağı estetiği, kaş kaldırma ve yağ transferleri yapılabilir.
Boyun germe ameliyatı olabilmek için sağlıklı ve ideal olarak sigara içmemiş olmalısınız. Sigara içenlere, herhangi bir komplikasyon olasılığını en aza indirmek için ameliyattan en az bir ay önce ve sonra nikotin almamaları talimatı verilir.

Neck lift istanbul

Boyun germe ameliyatı fiyatları

Boyun germe ameliyatının maliyetleri, cerrahın deneyimine ve kesin prosedür tipine göre büyük ölçüde değişebilir. Türkiye’de boyun germe ve diğer birçok kozmetik işlemin maliyetleri Avrupa ve ABD’ye göre çok daha düşüktür.
Çoğu durumda boyun germe ameliyatı kozmetik cerrahi olarak kabul edilir ve bu nedenle sağlık sigortası kapsamında değildir.
Her zaman ameliyat ücretini ve anestezi ücretleri, ameliyathane tesisleri ve hastane maliyetleri, muayeneler, gerekirse ikinci işlem maliyeti vb. gibi ek maliyetleri göz önünde bulundurarak tam fiyatı öğrenin.

danışma

Boyun germe ameliyatı konsültasyonlarında şunlar tartışılır: cerrahi hedefler; tıbbi geçmiş; ilaçlar, takviyeler, alkol, uyuşturucular ve tütün dahil olmak üzere şu anda kullanılan maddeler; mevcut sağlık durumu; beklenen sonuç; ameliyat sonrası bakım ve olası komplikasyonlar.
Boyun bölgesi ve çene çizgisi ölçülür ve incelenir. Fotoğraflar çekilir ve boyun germe ameliyatı için seçenekler tartışılır, ardından cerrah uygun bir tedavi yöntemi önerir.
Bir karardan mümkün olduğunca haberdar olmak için danışma randevusunun tam olarak kullanılması tavsiye edilir. Boyun germe ameliyatının başarısı için cerrahın tüm sorularına dürüstçe cevap vermek ve açıklığa kavuşturulması gereken her şeyi açıkça sormak çok önemlidir.

Boyun germe ameliyatı öncesi

Boyun germe ameliyatı olmadan önce aşağıdakiler istenebilir:

 • Tıbbi değerlendirme için testler almak
 • Ameliyattan önce ve sonra bir ay nikotin almamak
 • Aspirin, iltihap önleyici ilaçlar ve bitkisel takviyelerden uzak durmak
 • Belirli ilaçları almak veya mevcut ilaçları ayarlamak

Ameliyat sonrası bakım ve iyileşme

Boyun germe ameliyatınızdan sonra, kesiler iyileşirken yüzün etrafına bandajlar yerleştirilir. Fazla kan veya sıvı birikimini boşaltmak için derinin altına ince tüpler yerleştirilebilir. İyileşme için hangi ilaçları kullanacağınız ve iyileşmeniz sırasında tedavi edilen bölgeye nasıl bakacağınız konusunda size talimat verilir. Bir takip randevusu düzenlenir.

Boynu aşırı derecede yanlara, yukarı veya aşağı çevirmeden baş öne doğru yüksek bir pozisyonda tutulmalıdır. Nekroz (cilt ölümü) ile sonuçlanan dolaşım sorunlarına yol açabileceğinden, tedavi edilen bölgeye asla buz uygulanmamalıdır. Kesi bölgesindeki cilt her zaman herhangi bir aşındırıcı harekete maruz bırakılmadan nazikçe kullanılmalıdır. Boyun germe ameliyatından sonra en az üç hafta boyunca herhangi bir fiziksel zorlamadan kaçınılmalıdır.

Çoğu durumda normal aktivitelere dönmek için yaklaşık 10 ila 14 gün gerekir. Bununla birlikte, boyun germe işleminizin nihai sonuçlarını ancak dış ve iç iyileşme tamamlandıktan ve şişlik ve morlukların tamamen azalmasından sonra görmeyi beklemelisiniz, bu da birkaç haftadan aylara kadar sürebilir. Boyun germe ameliyatından sonra kalan izler, saç çizgisi bölgesinde ve kulağın doğal hatlarında iyileşirken gizli kalır.

Ameliyattan hemen sonraki ve iyileşme dönemindeki dönemi cerrahınızla görüşmeniz önerilir. Ameliyattan sonra nereye yerleştirileceğiniz, hangi ilaçların size verileceği ve takip bakımı için ne zaman randevu almanız gerektiği ile ilgili sorularınız olabilir.

sorumluluk reddi

Boyun germe ameliyatı cildin yaşlanmaya devam etmesini engellemez; bu nedenle boyun germe sonuçlarınız zamanla değişebilir. Boyun germe sonuçlarınızı korumak için sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeniz ve günlük güneş koruması kullanmanız önerilir.
Bazı durumlarda, en iyi sonuçlar için birden fazla ameliyat gerekir.

https://www.beautytravels24.com.tr/turkiyede-boyun-germe/

Neck lift Process

Behandlungsdauer

5-6 Hours

Anästhesie

Full

Aufenthalt in Istanbul

7 Days

Gesellschaftsfähig

7 - 10 Days

Neck lift Cost in Turkey

Experience for 30 years
Professor for Plastic Surgery
4.100
Experience for 17 years
Specialist for Plastic Surgery
3.250
All inclusive package
 • Dönüş Öncesi Ücretsiz Covid Testi
 • 150€'ya kadar Uçak Bieti
 • 5 Yıldızlı Otelde 7 Gün Konaklama
 • Labaratuvar, Test ve Ekipman
 • Operasyon Öncesi ve Sonrası Testler
 • VIP Araçla Tüm Transferler
 • Refakatçiye Ücretsiz Konaklama
 • Ücretsiz Şehir Turu
 • Ön Ödeme Yok
 • Türkçe veya Yabancı Dilde Asistan

Neck lift Frequently Asked Questions

A neck lift is the surgical tightening of the skin and subcutaneous connective tissue in the neck area. Often the skin around the neck gets saggy with age. As a result, the so-called turkey neck or Double chin appears. A neck lift can help the patient. Against a double chin helps in some Cases also include liposuction. The incision for tightening under the chin or behind the ear depends on how pronounced the excess skin is.

The decreasing elasticity of the skin leads to wrinkles. The skin becomes thinner and loses elastin, collagen, and hyaluronic acid. The platysma - visible as two muscle strands on the neck - is located primarily on the neck and favors skin stretching during head movements.

A small incision can be made under the chin and behind the ears in the course of a neck lift. This is extended with surgical scissors. This is where the liposuction devices can be inserted, removing parts of the subcutaneous fat tissue.

For some time now, it has been possible to perform a thread lift instead of an operation. This procedure does not require a scalpel for a tighter neck. However, the effects are significantly less than with surgery and only last for a temporary period.