Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Göğüs Dikleştirme

Breast lift Turkey

Normal yaşlanma süreçleri sırasında cilt elastikiyetini ve esnekliğini kaybeder. Kadınların göğüsleri bile bu fenomenden kaçamaz ve bu onların özgüvenlerini, cinselliklerini ve hatta günlük yaşamlarını etkiler. Bu işlemin süresi ve etkileri kişiden kişiye değişir.

Türkiye’de Meme Dikleştirme – Genel Bilgiler

Göğüs dikleştirmenin bir kadının refahını ve kendine güvenini büyük ölçüde güçlendirdiğine şüphe yoktur, çünkü bir kadın artık memesinin görünümüne ve etkisine inanmıyorsa ve estetik eksikliğinden muzdaripse, psikolojik strese yol açabilir. .

İstanbul’daki partner kliniğimizde bir plastik-estetik prosedür, kendi göğsünüzle yeniden gurur duymanıza ve uyumlu bir vücut hissini geri kazanmanıza yardımcı olabilir. Günümüzde meme dikleştirme için yirmiden fazla farklı kesi kullanılmaktadır. Hangisinin kullanılacağı, doktor ve hastanın birlikte tartışıp karar verecekleri çeşitli faktörlere bağlı olabilir. Memenin büyüklüğü, derinin ve bağ dokusunun durumu ve meme uçlarının konumu, minimum yara izi ile doğal bir meme konturu oluşturmak için kullanılan teknik için belirleyici ön koşullardır.

 

Breast lift istanbul

Doktorla istişare

İstanbul’da meme dikleştirmenin hastanın özgüveni üzerinde hafife alınmaması gereken bir etkisi vardır. Bu nedenle İstanbul’daki Partner klinikteki uzmanlarımız konsültasyon sırasında çok zaman alıyor. İşlemin estetik bir bakış açısıyla sunduğu imkanlarla bireysel fikirlerinize değer veriyoruz. Tabii ki, önceki hastalıklar, olası alerjiler, ameliyatın seyri, olası komplikasyonlar ve riskler gibi tıbbi olarak ilgili çerçeve koşulları ve ameliyat sonrası kısım tartışılır.

Türkiye’deki meme dikleştirme işlemleri için de muayene, operasyon tarihinde yapılabilir ve ücretsizdir.

Meme Dikleştirme Öncesi ve Sonrası

Ameliyattan önce temsilcimiz sizi kan örneği, EKG muayenesi ve sağlık durumunuzun analizi ile ameliyat öncesi muayeneye yönlendirecektir. Ameliyat genellikle yaklaşık üç ila dört saat sürer ve her zaman genel anestezi altında yapılır. İlk gece hastanede kalacaksınız ve aşırı fiziksel efor dışında işlemden sadece birkaç gün sonra rutin günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Toplam 6 gecenin ardından Türkiye’den dönüş yolculuğunuza başlayabilirsiniz. İkinci haftadan itibaren normal aktivitelere dönebilirsiniz ancak fiziksel olarak zorlayıcı aktiviteler yapamazsınız. Altı ila sekiz hafta boyunca herhangi bir fiziksel aktiviteye katılmanıza izin verilmeyeceğini unutmayın. İzler ayrıca iki ila üç ay boyunca güneş ışığına veya solaryum radyasyonuna maruz bırakılmamalıdır.

https://www.beautytravels24.com.tr/gogus-diklestirme/

Göğüs Dikleştirme Operasyon Süreci

Behandlungsdauer

3-4 Saat

Anästhesie

Genel Anestezi

Aufenthalt in Istanbul

7 Gün

Gesellschaftsfähig

2 Hafta

Türkiye'de Göğüs Dikleştirme Ücreti

30 Yıl Tecrübeli
Profesör
3.250
17 Yıl Tecrübeli
Uzman
3.000
All inclusive package
 • Dönüş Öncesi Ücretsiz Covid Testi
 • 150€'ya kadar Uçak Bieti
 • 5 Yıldızlı Otelde 6 Gün Konaklama
 • Labaratuvar, Test ve Ekipman
 • Operasyon Öncesi ve Sonrası Testler
 • VIP Araçla Tüm Transferler
 • Park Et & Uç
 • Refakatçiye Ücretsiz Konaklama
 • Ücretsiz Şehir Turu
 • Ön Ödeme Yok
 • Türkçe veya Yabancı Dilde Asistan

Breast lift Frequently Asked Questions

A breast lift is a surgical procedure that increases the position of the breasts. This operation is designed to give sagging breasts a youthful, aesthetic appearance.

Our qualified plastic surgeons will determine if you are an ideal breast lift operation candidate. A preferred candidate is primarily characterized by sagging breasts but is physically and mentally healthy.

Pain is to be expected on the first day after the operation. Painkillers help to relieve the discomfort. Scarring is noticeable during the breast lift operation. However, most patients report that the results are worth the scars.

As the natural aging process continues, pregnancy, breastfeeding or weight loss can cause the breasts to sag again.