Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Dudak Dolgusu

Dolu bir öpücük için

Lip Fillers Turkey

Dudaklar aşkı simgeliyor ve dolgun bir öpüşme ağzı bugün artık tabu bir konu değil. Tam aksine! Dudakların modellenmesi, sempati yayan ve gözlerin yanındaki yüz izlenimine hakim olan baştan çıkarıcı bir ağza yol açar. Ne yazık ki, bu göz alıcılar zamanla hacim kaybederler. Sonuç genellikle giderek daha şiddetli ve hatta üzgün yüz ifadesidir. Daha genç insanlar bile enjeksiyon yoluyla dudak modellemesi ile dudak hatlarını optimize edebilirler.
Tedavi, mümkün olduğunca doğal bir görünüm yaratmayı amaçlar, yüzün bireyselliğini vurgular ve dudakları uyumlu bir şekilde içeri sokar. Dudak modellemenin belirleyici bir yönü dudakların uyumlu orantısıdır. Uzmanlara göre alt dudak üst dudağın iki katı büyüklüğünde olmalı ve ağız köşeleri çok sıkı ayarlanmamalıdır. Ek olarak, ağız hatları tanımlanabilir ve aşk tanrısı kemeri veya üst dudak mükemmel bir şekilde vurgulanabilir.

Türkiye’de Lippen Dolgu – Genel Bilgiler

Yakın geçmişte, dudaklara tekrar daha fazla hacim kazandırmak için iki prosedür oluşturulmuştur. Nazik bir seçenek dudaklara hyaluronik asit enjekte etmektir. Konturu güzelleştirir ve dudak kırmızısını doldurmak için kullanılabilir. Dozaj, avantajlarından tam olarak yararlanmasına izin verir ve iyi tolere edilir. Altı ila sekiz ay arasında doğal olarak ayrışır ve bu nedenle nazik dudak büyütme için idealdir.
Otolog yağ enjeksiyonu yönteminde donör bölgelerden yağ hücreleri alınır, işlenir ve temizlenir ve dudak modellemesi sırasında enjekte edilir. Yağ hücrelerinin tek kısmı hayatta kaldığından, birden fazla tedavi gereklidir, ancak sonuç uzun vadelidir.

Lip Fillers istanbul

Doktorla istişare

Dudak modellemesi yapılmadan önce sizi uzmanlarımızla görüşmeye davet ediyoruz. Size tedavinin seyrini anlatacak ve işlemle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek olası riskler hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Ameliyat sonrası süreç de anlatılacaktır.
Konsültasyon tedavi günü de yapılabilir ve ücretsizdir.

Ameliyat öncesi ve sonrası dudak enjeksiyonları

İstanbul’da dudak modellemesi anestezi gerektirmez. Lokal anestezik yeterlidir. Tedavi yaklaşık 20 dakika sürer. Klinik bir kalış gerekli değildir; Hastalar hemen evlerine gidebilirler. Tedaviden sonra bir süre spor, sauna ve solaryumdan uzak durmalı ve rahatlamalısınız. Özel tedavi sonrası işlemler gerekli değildir.

https://www.beautytravels24.com.tr/dudak-dolgusu/

Türkiye'de Dudak Dolgusu Ücreti

İstanbul'daki tüm yerel hastalarımız özel bir fiyattan yararlanabilir. Doğrudan klinikte yerel ekibimizle konuşmanız yeterlidir.

Lip Fillers Frequently Asked Questions

As with all treatments, side effects can occur when using fillers. They manifest themselves as slight bruising, redness, bleeding. Slight swelling and Hardenings of the tissue can be removed by targeted massage. Allergic reactions are possible in rare cases.

The result can be seen immediately after the treatment.

Pre-treatment with an analgesic ointment and a local anesthetic is sufficient. Pain is not felt. The treatment is well tolerated.

A lip correction does not affect the sensitivity of the lips. Kisses feel the same as before.