Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Botoks

Botox Turkey

Genç bakışını geri kazan

Kırışıklıkların ameliyatsız tedavisi Türkiye’de çok önemlidir. Bu, muhtemelen gerekli bir estetik plastik ameliyatın daha uzun bir süre ertelenmesine izin verir. Botox adı altında daha iyi bilinen botulinum tip A proteini, yüz kırışıklıklarını düzeltmek için enjekte edilir.

Kasları gevşeten müstahzarlar, erken yaşta gelişen kırışıklıkları tedavi etmek için kullanılır. Botoks özellikle kaş çatma ve alın kırışıklıklarının yanı sıra kaz ayaklarının düzeltilmesi için uygundur. Genellikle yüzün üst üçte birlik kısmına elmacık kemiğine kadar enjekte edilir. Çoğu zaman bu tedaviler profilaksi anlamında daha genç hastalara da uygulanmaktadır. Yaşlanma sürecini geciktirme şansı, sonraki yıllara göre oldukça yüksektir.

Türkiye’de Botox – Genel Bilgiler

Botoks, bireysel cilt fazlalıklarını düzeltmek için kullanılabilir. Hyaluronik asit dolgu maddeleri gibi aktif bileşenlerle kombinasyon halinde, bütünsel yaşlanma karşıtı tedavileri uygulamak da mümkündür. Botox son derece ince bir kanül ile ağrısız bir şekilde enjekte edilir. Bununla birlikte, lokal anestezi veya soğuk uygulama ile profilaktik olarak bıçaklama etkisi de ortadan kaldırılabilir. Tedavi sadece birkaç dakika sürer. Botox sinirden kaslara uyarı iletimini azaltır, kasları ve cildi rahatlatır. Sonuç, pürüzsüz bir cilt ve eşit, uyumlu bir yüz görünümüdür.

Botox istanbul

Doktorla istişare

İstanbul’da Botox tedavisi öncesi detaylı bir görüşme listede yer almaktadır. Uzmanlarımız sizi prosedürümüz ve tedavinin daha sonraki süreci hakkında bilgilendirecektir. Tedaviye bağlı olarak ortaya çıkabilecek olası riskler hakkında sizi elbette bilgilendireceğiz. Türkiye’de Botox ile görüşme de tedavi randevusunda yapılabilir ve ücretsizdir.

Tedavi öncesi ve sonrası botoks

Tedavi, baş dermatolog Dr. Bugce veya plastik cerrah tarafından İstanbul’daki klinikte ayaktan gerçekleştirilir. Tedavi lokal anestezi altında krem ​​veya soğuk uygulama ile gerçekleşir ve genellikle yaklaşık 15-20 dakika sürer. Kişi yeniden sosyal olarak hemen kabul edilebilir.

https://www.beautytravels24.com.tr/botoks/

Türkiye'de Botoks Ücreti

İstanbul'daki tüm yerel hastalarımız özel bir fiyattan yararlanabilir. Bunun için doğrudan klinikteki ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Botox Frequently Asked Questions

Since Botox reduces muscle contraction by blocking the messenger substance, injections in the respective muscles lead to relaxation. The muscle relaxation smoothes the wrinkles, or they disappear entirely. Botox is rapidly broken down after the injection. However, the effect lasts for several months, depending on the injected amount and the patient.

In the first step, the patient and the doctor jointly determine which region should be treated to what extent. The injection is made with very thin needles. In order to prevent bruising at the injection sites, they are then "compressed" for a few minutes and possibly cooled a little.

The only thing you will see after a botulinum injection may be small puncture marks or the smallest bruises. They are no longer visible with make-up on and disappear entirely after a few days at the latest.

In most cases, the treatment effect occurs after 48 - 72 hours. The maximum effect is reached after about weeks. The blockage at the transmission point between nerve and muscle usually lasts 4 - 6 months. The treatment can be repeated several times.