Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Yazın Güzel Bir Cilt İçin İpuçları!

Yaz aylarında ve sonrasında güzel bir cilt için ekstra ipuçları

Özellikle yaz aylarında özellikle güzel bir cilt göstermek istiyoruz. Ancak o zaman cilt özellikle streslidir. Üç özel cilt ipucumuz var.

Yaz aylarında güzel cilt. Sıcak mevsimde güzel cilde özel bir değer vermemiz anlaşılabilir. Ne de olsa, bu dönemde kıştan daha fazlasını gösteriyoruz. Ancak yaz genellikle buna bir damper koyar. Hayır, kötü havalarda değil – belki o da. Bunun yerine: ter, güçlü güneş ışığı ve benzerleri – cilt için iyi olmayan tüm etkiler!

3 güzellik ipucumuz yaz aylarında cilt sorunlarına özel olarak uyarlandı: Botox, PRP ve C vitamini

Botox tedavisi – koltuk altı terlemesine ve Co.
İpucu 1: Aşırı terleme bir Botox tedavisi ile önlenebilir. Botox enjeksiyonu özellikle yoğun terleme bölgelerinde sinirden ter bezine sinyal iletimini engeller. Bu, bu bölgelerde çok daha az terleme ile sonuçlanır.

Sıcaklıklar yükseldiğinde, hepimiz daha fazla terlemek zorundayız. Ter, sıcaklığı düzenlemek için kullanılır. Bu iyi bilinen bir gerçektir. Ama diğerlerinden daha fazla acı çeken insanlar var. Bunun bir nedeni hiperhidroz olmaları olabilir. Hiperhidroz, aşırı terlemenin tıbbi terimidir.

Normal terleme de bazı insanlar için çok rahatsız edici ve rahatsız edici olabilir. Örneğin, çok hassas bir cildiniz varsa. Bu, yaz terinin neden olduğu cilt tahrişlerine yol açar. Bu, özellikle vücudun tıraş olduğunuz kısımlarında yaygındır. Eğer etkilenirseniz, şunu bilirsiniz: yanma, kaşıntı ve tahriş olmuş cilt!

Yaz aylarında kuru cilde karşı ne yapılmalı?

İpucu 2: PRP tedavisi cildinizin yaz aylarında kurumasını engeller. Otohemoterapi (PRP) ile kan plazması özel maddelerle zenginleştirilir. Bunlar vitaminler, mineraller veya hyaluronik asit olabilir.

Etkisi: Yazın çok terlersek cilt terle birlikte sıvı ve önemli mineralleri kaybeder. Cildin sıvı dengesi bozulur. Kurur. Sıkılaşır, yanar ve kırılgandır. Hatta bazen kızardı.

Bu, güneş ışığının kendisi tarafından daha da kötüleşir. “Güneş yakar…” dersek, “Güneş cildimizi kurutur” da diyebiliriz. Kuşkusuz kulağa biraz hantal geliyor, ama aynı derecede doğru. Sonuçta yanık bölgelerde kuru cilt olmadan güneş yanığı olmaz. Güneş yanığındaki gerginlik hissini biliyor musunuz? Bu senin kuru cildin.

PRP tedavisi, cildin yaz aylarında bile yeterli nemi koruyabilmesi için sağlıklı bir cilt dengesi sağlar.

Ayrıca PRP tedavisi hakkında daha fazla bilgiyi blogda veya beautytravels24.de web sitesinde vampir lifting ile ilgili makaleden okuyabilirsiniz.

Ayrıca yaz aylarında: solgun, saf olmayan cilde karşı C vitamini

İpucu 3: Mezoterapide C vitamini cildinizin taze, temiz ve parlak görünmesini sağlar. Mezoterapide deriye etken maddeli bir preparat enjekte edilir. Bu durumda özellikle C vitamini sağlıklı, taze ve parlak bir cilt sağlar. C vitamini bir antioksidandır. Bu, bir anti-inflamatuar etkiye sahip olduğu anlamına gelir. Cilt bakımı ve tedavisinde bu aynı zamanda saf olmayan ciltler için de kullanılır.

Bazıları şu anki trendi “cilt için C vitamini” olarak adlandırıyor. Ancak Beauty Travels 24’te mezoterapide C vitamini konusunda iyi bir deneyime sahibiz. Cildin görünümü önemli ölçüde iyileştirilebilir.

Mezoterapi, enjeksiyon tekniği ve etki şekli hakkında daha fazla bilgiyi beautytravels24.de web sitemizde de bulabilirsiniz.

Mezoterapi, özellikle dışarıda olmayı çok sevenler için cildi yeniden taze ve parlak hale getirebilir.

https://www.beautytravels24.com.tr/yazin-guzel-bir-cilt-icin-ipuclari/