Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Türkiye’de Göğüs İmplantları

Implants Turkey

Türkiye’de Meme İmplantları

Dolgun bir meme, memelerinden memnun olmayan kadınların en yaygın arzularından biridir. Belki de hamilelik veya kilo dalgalanmaları nedeniyle büstü değişti. Ancak bir kadın göğsünün hiç gelişmemiş olması da mümkündür. Daha sık olarak, memeleri implantlarla büyütme arzusu ifade edilir.

Kadınlar artık çok çeşitli boyutlar, şekiller, dış duvarlar ve dolgu malzemeleri arasından seçim yapabilir. İstenen kap ölçüsüne ek olarak göğüs kafesinin şekli, bağ dokusunun yapısı, meme bezlerinin konumu ve meme derisi de dikkate alınmalıdır. İmplant tipleri için, doğal bir izlenim veren anatomik olarak şekillendirilmiş bir versiyon seçme seçeneğiniz vardır. Ya da dolgun ve oldukça “seksi” ama aynı zamanda daha yapay görünen yuvarlak bir implant seçilir.

Meme İmplantları Genel Bilgi

Yuvarlak veya damla şeklindeki bir implant kararının yanı sıra, sözde projeksiyon yeni memenin dış hatlarını etkiler. Düşük profilli implant, orta profilli implant, yüksek profilli implant veya ekstra yüksek profilli implant vardır. Meme ne kadar büyük olursa, projeksiyon profili o kadar yüksek olmalıdır.
Partner kliniğimizde sadece sertifikalı kaliteli üreticilerin implantları kullanılmaktadır. Uzmanlar, ürünlerine ömür boyu garanti veren Mentor , Motiva veya Polytech ürünlerine güveniyor. Örneğin Motiva, çok çeşitli şekil ve boyutlarda 500’den fazla farklı implant sunmaktadır. Bu, istenen sonucu elde etmenin neredeyse her zaman mümkün olduğu anlamına gelir.

Implants istanbul

Doktorla istişare

Meme implantı yerleştirilmesi çok bireysel bir operasyondur. Bu nedenle, kişisel fikir ve istekleriniz istişarenin odak noktasıdır. İstediğiniz görünümü en iyi nasıl karşılayabileceğimizi sizinle tartmak istiyoruz. Estetik bileşene ek olarak, tıbbi olarak ilgili kısım elbette konuşmanın odak noktasıdır. Ameliyatın seyri, implant, olası komplikasyonlar ve ameliyat sonrası süreç hakkında bilgilendirileceksiniz. Son olarak implantın ideal şekline ve boyutlarına birlikte karar verilir.

Ameliyat öncesi ve sonrası meme implantları

İşlem genellikle bir ila iki saat sürer. Her zaman genel anestezi altında yapılır. Ameliyattan önce dahiliye uzmanı sizi kan alımı, EKG muayenesi ve sağlık durumunuzun analizi ile ameliyat öncesi muayeneye tabi tutacaktır. Lütfen klinikte kaldığınız süre ve bir sonraki hafta için yaklaşık bir ila iki gün yatak istirahati sağlayın. Daha sonra Türkiye’den dönüş yolculuğunuza başlayabilirsiniz. İkinci haftadan itibaren normal aktivitelerinize dönebilirsiniz ancak fiziksel olarak yorucu hiçbir aktiviteye katılamazsınız. Yaklaşık altı hafta boyunca destekleyici bir sutyen giymeniz gerektiğini unutmayın. Bu süre zarfında hiçbir spor faaliyetine izin verilmez. Ayrıca izlerin en az iki ay güneşe veya solaryum radyasyonuna maruz kalmaması gerekir.

https://www.beautytravels24.com.tr/turkiyede-gogus-implantlari/

Meme İmplantları Süreci

Behandlungsdauer

4-6 Saat

Anästhesie

Genel

Aufenthalt in Istanbul

6 Gün

Gesellschaftsfähig

7-8 Gün

Türkiye'de Meme İmplantları Ücreti

30 yıl tecrübeli
Plastik Cerrahi Profesörü
3.200
Yuvarlak implant (Mentor, Motiva veya Polytech)
17 yıl tecrübeli
Plastik Cerrahi Uzmanı
2.750
Yuvarlak implant (Mentor, Motiva veya Polytech)
All inclusive package
  • 150€'ya kadar Uçak Bieti
  • 5 Yıldızlı Otelde 5 Gün Konaklama
  • Labaratuvar, Test ve Ekipman
  • Operasyon Öncesi ve Sonrası Testler
  • VIP Araçla Tüm Transferler
  • Park Et & Uç
  • Refakatçiye Ücretsiz Konaklama
  • Ücretsiz Şehir Turu
  • Türkçe veya Yabancı Dilde Asistan

Breast Implants Frequently Asked Questions

In general, breast implants can remain in the body as long as they are intact and the patient does not has problems from an aesthetic or medical point of view. Modern quality implants are due to their material neither from the inside nor from the outside is usually not vulnerable. If an implant exchange after rupture of the hull and possible deformations are desired or unavoidable, offer the renowned brands, which we use in our clinics, guarantee programmes such as a so-called lifetime replacement guarantee.

Today, silicone implants predominantly use jelly-like silicone gels, so-called cohesive gels. A leakage of the gel is impossible. The implants should be replaced if they cause problems or if the doctor finds damage to the implant shell during a check-up. In Germany, various certification bodies - including the TÜV (Technical Inspection Agency) - are responsible for testing the implants, which are breast augmentation.

Silicone breasts are almost always significantly rounder and fuller than real breasts, but in everyday clothes it is not immediately Recognizable if the breasts are artificial. In a bikini, underwear or naked, however. More difficult to conceal the procedure. Artificial breasts without clothing cannot be denied. Scars under the breast or in the armpit area are unavoidable if a breast implant has been inserted. In order for the breast to look natural despite a breast augmentation, a professional procedure is required the surgery. The size, projection and shape of the implants must be optimally adapted to the body dimensions of the women. fit. If this is balanced from implant to glandular and fatty tissue, a moderately enlarged breast not always immediately recognizable, even for medical specialists.

Breast augmentations enjoy great popularity. Many women are dissatisfied with their appearance of her bosom. Whether a round or a drop-shaped breast implant is chosen already determines the direction the new breast shape. But also the so-called projection e.g. as low-profile implant, Moderate profile implant, high profile implant or extra high profile implant has an influence on Chest contouring. The exact projection heights are usually given in centimetres. The higher the projection profile, the more breast volume is achieved.