Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Operasyon Maliyetleri

1850 € ‘dan Başlayan Saç Ekimi

fiyatları görün

Sizi saç ekimi için profesyonel bir kliniğe yönlendiriyoruz ve otel konaklamanıza kadar Türkiye seyahatinizin tüm organizasyonu ile ilgileniyoruz. İngilizce konuşan Beauty Travels 24 veya klinik çalışanları sizinle ilgilenir.

Her iki göz için lazer göz 1190 € ‘dan itibaren

fiyatları görün

Her şey dahil paket inc. uçuşlar ve konaklama. Sadece bavulunuzu hazırlamanız gerekiyor. Beauty Travels 24, en son teknolojiyi kullanan lazer göz tedavileri için yalnızca TÜV Nord ve TÜV Rheinland sertifikalı hastanelerle çalışır. Fiyatlarımız kesinlikle uç noktalarda – karşılaştırılabilir bir sağlayıcı bulmanız zor!

500 €’dan Başlayan Estetik Cerrahi

fiyatları görün

Sadece denetlenen hastanelerde ve tıp uzmanları tarafından yapıldığında plastik cerrahinizin başarılı olacağına güvenebilirsiniz. Bizimle, seçilen kliniklerin başarılı kozmetik cerrahi için tüm gereksinimleri ve uluslararası standartları karşıladığından emin olabilirsiniz. Tedaviniz sadece profesör veya OP tarafından yapılacaktır. Doktorlar.

Diş Estetiği – isteklerinize göre bireysel olarak düzenlenir

fiyatları görün

Bu nedenle, kendi kişisel isteklerinizi yerine getirmek amacıyla bir tedavi planı düzenlemek için sizinle ve diş kliniğindeki diş hekimleriyle birlikte çalışıyoruz.

Bireysel teklifler oluşturuyoruz ve seyahatinizi organize etmeye özen gösteriyoruz – uçuş rezervasyonundan (*1) otel konaklamasına kadar – size yardımcı olmak için buradayız, inc. size İngilizce konuşma bakımı sağlamak.

(*1) Uçak bileti rezervasyonu yapmamızı isterseniz, 15 € işlem ücreti alınacağını lütfen unutmayın. Kendi uçuşlarınız için rezervasyon yaptırırsanız ve kayıt formuyla birlikte uçuş rezervasyon onayınızı bize gönderirseniz hiçbir ücret/banka havalesi gerekmez.

Tıbbi tedavi sadece TÜV ve Tüv Rheinland sertifikalı klinikler ve bunların uzmanları ve kıdemli doktorları tarafından gerçekleştirilir.

Tekliflerimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen telefon veya e-posta yoluyla bilgi almaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

https://www.beautytravels24.com.tr/operasyon-maliyetleri/