Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Covid-19

Covid-19 – Partner Kliniğimizi ziyaretiniz sırasıda alınan önlemler:

Dünya çapındaki korona salgını, hepimizin hem kendimize hem de başkalarına karşı daha dikkatli olmamızı gerektiriyor. Bu, elbette, estetik cerrahi prosedürü için bir gezinin seyri için de geçerlidir.

Beauty Travels 24, partner sağlık kurumları ve klinikler ile yakın işbirliği içinde, hastaları için mümkün olan en yüksek güvenlik seviyesini garanti eden davranışsal bir konsept geliştirmiştir. Bu nedenle, bu davranış kurallarını dikkatlice okumanızı ve bunlara saygı göstermenizi rica ederiz. O zaman kendinizi son derece güvenli bir ortamda bulacaksınız.

https://www.beautytravels24.com.tr/covid-19/
Covid-19
 • Türkiye'de ilk Covid 19 vakalarının ortaya çıkmasından hemen sonra özel pandemi hastaneleri kuruldu. Türkiye'de Covid-19 hastaları yalnızca belirlenmiş bir pandemi hastanesine kabul edilir ve tedavi edilir. Bu klinikler, bu hastaları tedavi etmek için özel acil tıp ve teknoloji ile donatılmıştır.
 • Partner kliniklerimiz kozmetik cerrahi, diş estetiği, göz lazerleri ve benzeri bulaşıcı olmayan diğer tedavilere odaklanan tamamen klinikler olduğundan, hiçbir Covid-19 hastası girmemekte veya burada tedavi görmemektedirler.
Face Mask
 • Sağlığınız ile ilgili sorumluluk hissediyoruz! Partner kliniğimizin her hastasına, Türkiye'ye geldiklerinde "hoş geldiniz selamı" olarak ücretsiz ağız ve burun koruyucu maskeler ile kanıtlanmış dezenfektanlar verilmektedir. Ayrıca partner klinikte ve otelde başka maskeler de sağlanmaktadır. Transfer arabalarında, otellerde ve klinikte el dezenfektanlarının size sağlanacağından emin olabilirsiniz.
Covid-19 1.50 Metres
 • Türkiye'deki sağlık politikası kurumları, salgına karşı korunmak için sıkı önlemler aldı. Bu nedenle transfer araçlarımızda, klinik, otel - lobiden asansörlere ve kahvaltı salonuna kadar - en yakın kişiye en az 1.50 metre mesafe uygulanmaktadır. Lütfen mümkün olduğunda bu yönergelere acilen uyun - hem kendi güvenliğiniz hem de diğer insan varlıklarınızın korunması için.
 • Beauty Travels 24, hastalarını büyük bir karşılama aracı ile bireysel olarak varış noktalarından varış noktalarına taşıyarak her transfer sırasında minimum 1,50 metre mesafeyi garanti etmektedir. Her transfer servis aracı geliş ve gidişte dezenfekte edilmektedir.
 • Lobide ve kahvaltı alanında check-in sırasında minimum 1,50 metrelik bu mesafeye uyulmasına özen gösteriniz.
Vip
 • Araçlar her yolcu taşımacılığından sonra özenle dezenfekte edilmektedir. Dezenfeksiyon için zarflı virüslere karşı etkinliği kanıtlanmış maddeler kullanılır. Bununla birlikte, "sınırlı virüsidal PLUS" veya "virüsidal" gibi virüslere karşı genişletilmiş etkili aralığı olan ajanlar da kullanılmaktadır.
Hotel Limak covid
 • Partner otellerimizde gerekli minimum mesafeyi koruma talimatları mükemmel bir şekilde verilmiştir. Otel odaları ayrıca UV lambaları ile donatılmıştır.
 • Bu tip özel dönemlerde daha küçük şehir otellerinde rezervasyon yapmanızı önermiyoruz.
Covid-19 Termocamera
 • Minimum mesafe kuralı partner klinik lobisinde de geçerlidir. Kliniğe girmeden önce vücut ısınız ateş için ölçülecektir. Enstitümüzde bu amaçla, sıcaklığı iki ila üç saniye içinde belirleyen ve değerlendiren son teknoloji dijital ve temassız kızılötesi termometreler kullanılmaktadır. Bu, koronasız bir kliniği garanti eder.
Clinic
 • Partner kliniğimiz, bekleme odası ve diğer önemli alanlarda standart dezenfeksiyon programına ek olarak ek UV ışığı ile donatılmıştır. Bu, gıda üretimi, içme suyu arıtımı ve havalandırma sistemlerinin dezenfeksiyonunda yıllardır başarıyla kullanılan basit ve etkili bir dezenfeksiyon yöntemidir.
Hand
 • Prensip olarak, tek bir kullanımdan sonra artık ihtiyaç duyulmayan her şey atılır. Bu nedenle örneğin partner kliniğimizde sadece tek kullanımlık tabaklar bulacaksınız. Aynısı, tek kullanımlık ürünlerle donatılmış klinik personelinin kıyafetleri için de geçerlidir. Bu şekilde, olası kontamine taşıyıcı ürünlerle temastan kaçınılabilir.
Team
 • Partner Kliniğimizde, personelimizin tutarlı bir şekilde ileri eğitimine büyük önem veriyoruz. Tüm klinik personeli de dahil olmak üzere doktor ekipleri, bireysel programların sağlık politikası ve profilaksi açısından doğru bir şekilde uygulanmasını sağlamak için düzenli eğitim ve ihtiyati tedbirlere tabi tutulur. Bu nedenle örneğin klinikte sadece tek kullanımlık tabaklar bulacaksınız. Klinikteki her personel güncel eğitim almıştır. Covid-19'dan bu yana selamlama olarak el sıkışmaktan vazgeçtik. Bunun yerine "Titremek yerine gülümse" mottomuz virüs bulaşmasının durdurulmasını sağlayacaktır.
 • Tüm çalışanlar için düzenli korona testleri - semptom olmasa bile. Kliniklerin kendileri testlerin yapılmasını sağlar.
Covid 19 happy
 • Hepimiz bu yönergeleri dikkate alır ve bunlara birlikte uyarsak, bu virüs tehdidini eskisinden daha hızlı bir şekilde kontrol altına alma ve hayatımızı doğal yollara geri döndürme şansımızı artıracağız.