Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt
info@beautytravels24.com
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tuv Logo
2012 yılından beri TÜV Sertifikalı
Sağlık Turizm Acentası
Kuruluş, 2006 Rastatt, Almanya.
Tüv Logo
Merkez Ofis Herrenstraße 14 D-76437 Rastatt

Antonius’un Saç Ekimi Deneyimi

İstanbul’da Saç Ekimi

Antonius’un saç dökülmesi henüz 25 yaşında başladı. 13 ay önce bu adımı atmaya karar verdi ve tarafımızdan yapılan saç ekimi operasyonunu yaptırmak istedi. Antonius, danışma ofisimizi şahsen ziyaret etti. Detaylı bir konsültasyon ve prosedür ve klinik sunumu hakkında bir sunumdan sonra Antonius, uzun süredir deneyimli ve deneyimli doktor ekibimizle Medibeauty Clinic’te saç ekimini gerçekleştirmek için Stuttgart’tan İstanbul’a gitmeye karar verdi.

https://www.beautytravels24.com.tr/antoniusun-sac-ekimi-deneyimi/
Antonius'un Deneyimi

Antonius, Yaş 30

"Her zaman aynanın karşısında saatlerce şekillendirme yapmadan eskisi gibi görünebilmek için dökülen saç çizgimin dolacağı günü hayal etmiştim. Sonunda hayalimi gerçekleştirebildim. Bir yıl sonra gerçekten çok heyecanlıyım. ve deneyimlerimi ve coşkumu hepinizle paylaşmak için sabırsızlanıyorum!" Antonius

Antonius'un röportajını buradan izleyebilirsiniz!

Antonius'a saç ekimi hakkındaki düşüncelerini sorduk. Bizi tavsiye eder misiniz ve son birkaç ayı nasıl geçirdiniz? Saç ekimi için İstanbul'a gitmeye değer mi? Antonius'un ön saç çizgisine yaklaşık 2.150 greft ekildi, dökülen saç çizgisi dolduruldu ve bu saç ekimi için üç gün İstanbul'da kaldı. İlk PRP tedavisini operasyon sırasında oldu ve şimdi bir yıl sonra 2. PRP tedavisini bizden aldı.